Легальна робота в Європі

від $800 до $2000 в місяць. В наявності безкоштовні вакансії

Гарячі вакансії

Гаряча вакансія
Працівники на м'ясокомбінат
50400 грн
Гаряча вакансія
Опікунка в сім'ю
39000 грн
Гаряча вакансія
Пакувальники губок
32900 грн
Гаряча вакансія
Пакувальники шоколадних виробів
21700 грн

Вакансії від кращих компаній

Undefined
Undefined
Undefined
Undefined
Undefined
Undefined

АКТУАЛЬНІ ВАКАНСІЇ В ЄВРОПІ

Питання працевлаштування в нашій країні дуже болюче для шукачів. Пропозицій багато, але знайти роботу з прийнятними умовами та гідною оплатою праці - завдання надзвичайно складне. Виходом із ситуації для багатьох стає робота в Європі.

Питання працевлаштування в нашій країні дуже болюче для шукачів. Пропозицій багато, але знайти роботу з прийнятними умовами та гідною оплатою праці - завдання надзвичайно складне. Виходом із ситуації для багатьох стає робота в Європі.

Працевлаштування за кордоном дозволяє українцям забезпечити себе і свою сім'ю, отримавши при цьому досвід роботи з сучасними технологіями на фірмах і підприємствах різних країн. Своєрідним бонусом стає можливість вивчити іноземну мову, спілкуючись безпосередньо з її носіями в природному середовищі.

Компанія АМ Лінгвіста вже більше 10 років пропонує своїм клієнтам працевлаштування в Європі, забезпечуючи їм оптимально підходящі вакансії в найрізноманітніших країнах.

Вакансії в Європі для українців
 

Робота в Європі для українців пропонується найрізноманітніша. Відповідні для себе варіанти можуть підібрати як кваліфіковані фахівці, так і люди без будь-якого досвіду роботи.

Якщо говорити про те, які вакансії за кордоном найбільш популярні, то, в першу чергу, варто сказати про різноробочих. Некваліфікована праця - це практично завжди фізична робота. В Україні зарплата різноробочих рідко буває достатньою для працівника, в той же час така робота в Європі оцінюється значно вище і, якщо ви себе добре проявите, то можете розраховувати на гідну оплату своєї діяльності.

Чоловіки мають можливість знайти роботу за будівельними спеціальностями, а також влаштуватися на вакансії електриків, слюсарів, водіїв і інші професії. Їх зарплата напряму залежить від навичок і досвіду потенційного працівника.

Для жінок робота в Європі може полягати в догляді за літніми людьми або дітьми (доглядальниці і няні). Такі вакансії, як правило, мають не тільки хорошу зарплату, але і безкоштовне проживання в будинку з підопічним. Однак, і вимоги до них висуваються серйозні: як мінімум, знання мови на комунікаційному рівні, а часом і медична або педагогічна освіта і досвід в даній сфері.

Особливим попитом за кордоном користуються висококваліфіковані фахівці. Маючи вищу освіту, достатній досвід роботи і відповідні навички, працевлаштування за кордоном ставає абсолютно нескладним завданням, адже прийняти до себе такого співробітника готові безліч підприємств різних країн.

АМ Лінгвіста готова знайти роботу кожному потенційному працівнику, готовому поїхати на заробітки, незалежно від його трудового стажу і професійних навичок.

Легальна робота за кордоном
 

Багатьох претендентів хвилює питання, чи будуть вони працювати офіційно, якщо поїдуть до Європи. АМ Лінгвіста гарантує вам виключно легальне працевлаштування за кордоном. Кожен співробітник буде офіційно оформлений на підприємстві, що гарантує йому отримання зароблених грошей і забезпечення належних умов праці.

Офіційне працевлаштування за кордоном можливо в будь-якій країні. Звичайно, іноді простіше поїхати нелегально, проте, проблеми, які з цього можуть випливти, дуже серйозні і ризик буде абсолютно невиправданим.

Чи можна їхати на роботу в Європу без знання мови?
 

Це питання також дуже хвилює наших співгромадян, адже вивчити іноземну мову в найкоротші терміни складно навіть на комунікативному рівні. Хвилюватися не варто! Робота в Європі для українців доступна, навіть якщо вони знають виключно свою рідну мову.

Якщо європейське підприємство приймає до себе працівників з України вже не перший раз, то, як правило, там є російсько- або україно-мовний координатор, який допоможе адаптуватися і влитися в робочий процес. Крім того, потрапивши в чужу країну, вивчити місцеву мову стає набагато простіше. З часом, ви зможете її розуміти, а потім і повноцінно спілкуватися.

Робота за кордоном від АМ Лінгвіста
 

Наша компанія пропонує вам легальне працевлаштування за кордоном по найрізноманітніших спеціальностях. Якщо ви прийняли рішення не сидіти, склавши руки, а поїхати на заробітки, то АМ Лінгвіста обов'язково допоможе вам не тільки з підбором оптимальної вакансії, але і з оформленням робочої візи в обрану країну. Робота в Європі для українців з нашою компанією стає доступною і, що найголовніше, безпечною. Поїхавши з нами, ви обов'язково заробите!

Хочите отримувати кращі вакансії першим ?

Хочите отримувати
найкращі вакансії
першими?
Залиште свої контакти, ми відправимо
вам всі найкращі пропозиції