Легальна робота в Європі

Робота в Брно (Чехія) для Українців

Найдено 1 вакансий
Чехія
Чоловікам та жінкам
від 20 до 55 років
Не потрібен

1000 USD - 1400 USD

900 EUR - 1200 EUR

28000 грн - 37400 грн

3900 PLN - 5100 PLN

Різноробочі на фруктово-овочеві склади

Отримати офіційне працевлаштування в Європі на сьогодні досить просто, оскільки в Європі не вистачає хороших фахівців. У зв’язку з нестабільною економічною ситуацією в Україні, наші громадяни шукають кращі варіанти роботи за кордоном, зокрема і в Чехії. Українці працюють по всій території Чехії, проте найбільше цікавлять невеликі міста тому, що вони значно доступніші, аніж великі. Робота в Чехії в місті Брно користується популярністю серед наших співвітчизників. Брно є історичним центром Моравії та славиться не тільки красивою архітектурою та пам’ятками, а й доступним житлом та хорошими варіантами праці для іноземців.

Вакансії в Брно для українців

Пропозицій роботи для наших громадян в Чехії, зокрема і в місті Брно вистачає. Чеські роботодавці надають своїм працівникам легальне працевлаштування у різних сферах, а зарплата коливається від 1000 до 1300 євро в місяць. Робота знайдеться для чоловіків, жінок та для сімейних пар, які мають бажання працювати.

Робота в Брно може бути представлена такими сферами:

  • Будівництво;
  • Заводи та виробництва;
  • Різноманітні склади;
  • Сфера послуг;
  • Сфера спеціалістів.

Не варто забувати, що будь-яка праця за кордоном непроста та вимагає фізичних навантажень, тому кандидати повинні мати міцне здоров’я та бути в формі. Від якості роботи працівника і залежить його заробіток. Тому кандидат повинен пройти відповідну підготовку, а лише тоді приступати до роботи. Деякі вакансії вимагають певних вмінь, навичок, спеціальної освіти та знання мови. Такі працівники особливо цінуються, і мають змогу отримувати більше. Проте люди без особливих вмінь та досвіду роботи при бажанні також можуть розвиватися та покращувати свої вмінь, а згодом отримувати високий заробіток.

Робота в Брно з «АМ Лінгвіста»

Чимало українців не знають, де ж найти провірені вакансії роботи в Чехії. Одні шукають за допомогою оголошень, а інші – звертаються до фірм. Наша компанія займається оформленням пакетів документів за кордон, а також працевлаштовує лише на легальні вакансії. Робота в Брно для українців з «АМ Лінгвіста» - це шанс отримати офіційне працевлаштування вже сьогодні. Ми працевлаштовуємо як по візі, так і по біометрії. Відгуки про компанію та вакансії на нашому сайті.

Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 362 04 74
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27
Задати питання