Легальна робота в Європі

Електрик

Найдено 1 вакансий
Польща
Чоловікам
до 45 років
Потрібен

900 USD - 1600 USD

800 EUR - 1400 EUR

21700 грн - 38200 грн

3400 PLN - 6000 PLN

Помічник електрика

Легальна робота в Європі для наших громадян стає доступнішою з кожним днем, тому електрик за кордоном безперешкодно зможе знайти вакансію. Європейський ринок потребує професійних електриків, які мають досвід роботи і хочуть постійно покращувати свої навички. Високий заробіток і хороші умови працевлаштування дозволяють електрикам дійсно поліпшити рівень свого життя.

Робота електриком за кордоном: вимоги та обов'язки

Професія електрика виникла після появи електрики і до сьогодні конкурентоспроможна серед інших професій. Електрик бере участь в створенні і ремонті електромереж різної потужності: від звичайних електроприладів до великих електростанцій. Професія має кілька різновидів, більш поширеним в Європі є - електромонтер.

Що потрібно, щоб працювати в сфері електрики? Перш за все, володіти такими якостями, як:

  • Фізична витривалість;
  • Обережність;
  • Хороша координація;
  • Точність рухів.

Крім того, будь-який європейський роботодавець потребує працівників з досвідом роботи (зазвичай від 2-х років), адже робота з електрообладнанням - небезпечна. Електрик в Європу часто потрібно зі знанням англійської мови, адже, працюючи в групах, працівники повинні спілкуватися між собою, і не завжди вони володіють однією мовою. Тому ці знання будуть тільки перевагою в робочому процесі. Наявність диплома, що підтверджує освіту електрика, теж дуже важливо.

Робота електриком за кордоном з «АМ Лінгвіста»

Українці постійно шукають роботу без посередників в європейських країнах. Найчастіше в Чехії, Польщі та Німеччини. Пошук роботи з нашою компанією набагато простіший: ми підбираємо свіжі вакансії від прямих роботодавців, консультуємо, допомагаємо виготовляти документи. На нашому сайті ви також можете подивитися відгуки від наших клієнтів.

Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 362 04 74
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27

Відкуги клієнтів

Задати питання