Легальна робота в Європі

Електрик

Найдено 0 вакансий
Нічого не знайдено.

Електрик

Про кваліфікованих працівників з України не один рік говорять в багатьох європейських країнах. Через нестабільну економіку в нашій державі, спеціалісти масово шукають вигідні пропозиції роботи в Європі. Працьовитість, досвід праці, наполегливість й бажання покращувати свої вміння – приваблюють європейських роботодавців у 2019 році.

Робота електриком за кордоном – одна з найпоширеніших вакансій в 2019 році за межами України. Наших професіоналів-електриків працевлаштовують в Чехії, Польщі, Німеччині, Угорщині й Словаччині, пропонуючи найкращі умови праці та високу заробітну плату. Завдяки безвізовому режиму, українські спеціалісти можуть їхати за кордон й по біометричному паспорту, що є вагомою перевагою.

Робота електриком в Європі: вакансії, вимоги та обов’язки

Кваліфікована праця відрізняється від звичайної, адже вимагає більше особистих та робочих якостей від працівника, досвіду праці, а іноді – знання іноземної мови.

Хто ж такий електрик? Це працівник, який працює в галузі електротехніки, має відповідну освіту, займається ремонтом, монтажем, демонтажем й експлуатацією електрообладнання. Оскільки представники цієї професії мають справу з електричним струмом, то не варто забувати про складність, відповідальність та небезпечність цієї діяльності.

Щоб отримати роботу електриком за кордоном, потрібно відповідати таким вимогам:

  • Необхідна спеціальна освіта електрика (технікум чи коледж);
  • Досвід роботи (зазвичай від 2-х років);
  • Не мати захворювань, які протипоказані для цієї спеціальності;
  • Володіти хорошою фізично формою та чітким зором.

Не всі українські електрики мають досвід праці, в такому разі працевлаштуватись буде надзвичайно складно. Однак деякі роботодавці беруть недосвідчених електриків, які працюють в команді з професіоналами. Таким чином вони навчаються й здобувають дорогоцінний досвід.

Робота електриком в Європі для українців дає змогу добре заробити. Заробітна плата залежить від країни праці та від розряду. Чим більший розряд, тим кращий заробіток у робітника. Всього є шість розрядів. Електрик 2-го й 3-го розряду в Чехії може заробляти понад 1500 євро в місяць. Не варто забувати, що покращуючи навички, збільшуватиметься й заробітна плата.

Робота електриком за кордоном для українців з «АМ Лінгвістою»

На ринку праці у 2019 році електрики є затребуваними працівниками, іноземні роботодавці перебувають в постійному пошуку професійних працівників. Наша компанія співпрацює з багатьма європейськими підприємствами без посередників, які влаштовують українців на роботу навіть по біометрії. Обирайте найкращі вакансії для електриків, читайте відгуки та телефонуйте нам, аби отримати роботу найближчим часом!

Задати питання
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 363 40 64
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27