Легальна робота в Європі

Опікунки в Німеччину

Робота опікункою в Німеччині для жінок до 60 років. Робота в різних містах Німеччини. Сім'ю добирають кожній кандидатці індивідуально.

   ОПИС ВАКАНСІЇ

УМОВИ РОБОТИ

Немає встановленого графіка роботи. Виконання обов’язків за необхідністю. Потрібен досвід у догляді за людьми похилого віку (можливо, за родичами). Бажано початковий рівень німецької мови. Якщо його немає, то перед виїздом у Німеччину на роботу кандидатка проходить пришвидшені курси німецької мови.

Потрібні жінки до 60 років. Якщо кандидатка старша від 60 років, але з досвідом подібної роботи, з медичною освітою, із знанням німецької і з хорошою фізичною формою, то є можливість розгляду її кандидатури. Співбесіда із кандидаткою буде вирішальною.

ОПЛАТА ПРАЦІ

Зарплата - від 750 до 1300 євро в місяць (залежно від рівня володіння мовою й умов праці).

Рівень заробітної плати напряму залежить від знання мови. Якщо кандидатка зовсім не знає мови, то її заробітна плата буде становити 750 євро (+обов'язковий мовний курс). Якщо рівень володіння мовою слабкий, то в такому разі заробітна плата буде становити 800 євро (+обов'язковий мовний курс). Якщо жінка володіє німецькою мовою на початковому рівні, то вона буде заробляти 950 євро (мовний курс у такому випадку не обов'язковий, рішення про його потребу приймають на співбесіді). Мовний рівень вище початкового і призначення більшої заробітної плати передбачає працевлаштування без інтенсив-курсу.

МОВНІ КУРСИ

Працівники приїжджають у м. Глогув (приблизно на відстані 110 км від Вроцлава й Познані). Там вони проходять інтенсивний курс німецької мови, який триває від кількох днів до 2 тижнів. Потім працівники їдуть на роботу в Німеччину. Після 7 дня курси платні (100 євро).

Під час виїзду кандидатки в Польшу для проходження курсів і подальшого відрядження в Німеччину при собі потрібно мати: документи, гроші на перший час, реквізити банку для перерахування коштів (єврорахунок, який кандидатки відкривають в Україні перед виїздом на роботу), теплий одяг, постільну білизну, рушник, засоби особистої гігієни, необхідні ліки, словник, перекладач у телефоні, зошит, ручку.

ОБОВ'ЯЗКИ

В обов’язки працівника входить:

  • догляд за людиною похилого віку;
  • виконання повсякденної домашньої роботи (прибирання, покупки, приготування їжі);
  • організація дозвілля із підопічним, спілкування з ним.

Виїзд у Німеччину за відрядженням на 3 місяці. Після того, як цей термін мине, ми можемо влаштувати жінку на роботу опікункою в Польщу (якщо це дозволяють зробити терміни по візі).

ПИТАНИЕ

Харчування безкоштовне, в домі підопідного.

РАБОЧАЯ ОДЕЖДА

Для роботи потрібно мати свій зручний одяг.

ТРАНСПОРТ НА РАБОТУ

Виконання обов’язків безпосередньо в домі, де проживає людина похилого віку. Тому проїзд до місця роботи не потрібен, хіба що тільки для особистих потреб.

ПРОЖИВАНИЕ

Проживання безкоштовне, в домі підопічного.

   ПРОЦЕДУРА ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

1. Безкоштовна консультація. Наші менеджери розкажуть вам всю необхідну інформацію щодо вакансій і дадуть відповіді на всі питання щодо працевлаштування.

2. Підготовка документів. Для відкриття візи клієнту необхідні такі документи: український паспорт; закордонний паспорт; ідентифікаційний код. Під час рекрутації на цю вакансію кандидати повинні заповнити анкету й надати якісні фото документів, а також особисте фото (як на візу) на світлому фоні. Працевлаштування по польській робочій візі (терміном на 3 місяці) або по повному біометричному паспорті.

3. Оформлення документів. Упродовж 2-3 тижнів ми виготовляємо повний пакет документів: страховий поліс; запрошення від роботодавця; заповнену анкету для отримання робочої візи.

4. Реєстрація у візовий центр у телефонному режимі. Наші менеджери проконсультують вас, як правильно зареєструватися й подати документи. Візовий збір клієнт оплачує самостійно.

5. Подача документів. Ви подаєте у візовий центр пакет документів, які ми підготували, фото на візу, оригінал квитанції про оплату візового збору і без проблем відкриваєте візу.

6. Доїзд до місця роботи. Кандидатам після погодження дають детальний маршрутний лист із контактами координаторів та описом того, як доїхати до місця призначення. Виїзд на місце роботи із Польщі в Німеччину оплачує замовник. Повідомлення про безкоштовний білет для кандидатки із датою й часом виїзду приходить на вайбер.

   ГАРАНТІЇ ВІД "AM LINGWISTA"

Працюючи з нами, ви отримаєте:

  • безкоштовну консультацію;
  • підтримку під час підготовки документів; готові документи у визначені терміни;
  • інформаційну підтримку щодо правил подачі документів у візовий центр;
  • повний пакет документів для успішного отримання візи;
  • заброньоване тільки за вами місце, яке не можуть зайняти інші клієнти;
  • всю необхідну для роботи інформацію й підготовку;
  • підтримку менеджера на весь період роботи в Німеччині.
Задати питання
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 363 40 64
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27