Легальна робота в Європі

Маляр в Польщі

Найдено 0 вакансий
Нічого не знайдено.

Актуальні вакансії для малярів


Робота в Польщі для громадян України по безвізу - чудова можливість добре заробити за відносно короткий період. Тому багато людей виїжджає за кордон саме з цією метою. Популярною серед українців стала професія маляра. 

Робота в Польщі маляром для українців: обов'язки й вимоги до працівників
Фарбування належить до оздоблювальних робіт. Малярі фарбують будь-які поверхні, тому повинні знати властивості матеріалів, вміти використовувати всі інструменти, необхідні для нанесення фарби.

В обов'язки малярів входить:

  • фарбування поверхонь;
  • уміння виправити невеликі дефекти або нерівності та інше.

Ця спеціальність передбачає точне сприйняття кольорів, охайність і уважність. Нерідко маляру доводиться працювати на висоті. Тому працівник не повинен боятися висоти. 

Маляр в Польщі: вакансії для українців
Сьогодні багато польських підприємств шукають працівників з України, тому вакансії маляра завжди актуальні. Маляри потрібні в будівельних і дизайнерських бюро, а також у житлово-комунальних господарствах. Найбільш затребуваними вакансіями є маляри по дереву, порошкового фарбування і т. д.

Легальна робота маляром у Польщі без візи за кордоном гарантована кожному працівнику, який скористається послугами нашої фірми. Кожен працівник, який поїхав на роботу від нашої компанії, буде працевлаштований офіційно, з повним пакетом документів і страховкою, дійсною на території Польщі.

Задати питання
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 363 40 64
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27