Легальна робота в Європі

1 листопада - День всіх святих

2257

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Традиції святкування дня всіх святих несуть в собі неймовірно сильні враження для тих, хто приїхав до Польщі з цілої Європи. Це не унікальне свято, яке відзначають тільки в Польщі, але в інших католицьких країнах так до нього не готуються. Святкування набуває тут грандіозних розмірів. Тому, якщо ви поїхали на роботу в Польщу і будете в це  свято в цій країні, вам цікаво буде дізнатися про особливості його святкування.

За день до свята, практично кожен купує квіти і лампадки. Поляки святкують день всіх святих на протязі трьох днів - 1-3 листопада. Крім того, в Польщі це державне свято і всі люди мають вихідні.

Під час свята дуже насичений дорожній рух, ​​адже люди або їдуть на кладовища, або повертаються додому з кладовищ. Суть свята - поминути душі всіх загиблих рідних і близьких, тому в перший день всі забираються на могилах і моляться за душі "святих". Колись святкування називалося Днем усіх мертвих, але потім з'явилася нова назва - свято усіх святих.

Скрізь панує святковий настрій, особливо на кладовищах, яке насправді всипане різними квітами, віночками і міріадами свічок. Дуже містично кладовищі виглядає ввечері і вночі: все залито світлом лампад.

В цей день, до святкування католицького свята, долучаються і представники інших конфесій. Свято набуває міжнародного значення: взяти участь в нічній службі, і просто подивитися на красу нічного кладовища в День всіх святих, приходять навіть агностики і невіруючі. На деяких кладовищах відбуваються загальні процесії - православний і католицький священики разом освячують могили і моляться за душі загиблих.

Для жителів України, Росії, Білорусії ці традиції не є чужими, але з яким розмахом це святкують в Польщі варто побачити на власні очі, особливо тим, хто поїхав на роботу в Польщу.

Поделитись
Задати питання
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 363 40 64
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27