Легальна робота в Європі

3 відомих косметичних бренди, які пропонують роботу українцям в Польщі

2519

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Польський ринок експорту косметичних засобів, а також товарів особистої гігієни, займає 6 місце в Європі. За останні кілька років, ринок косметичних товарів тут значно зріс, а також очікується подальша тенденція зростання на рівні 5% щорічно. Тому, в Польщі пропонується безліч вакансій на пакування і сортування косметичних засобів для українців. Сьогодні у статті, ми підібрали 3 найвідоміші косметичні склади, де працевлаштовують українців.

Польська косметика стала дуже популярною по всьому світі, її виробництво стало чудовою альтернативою для відомих світових брендів. Косметичні засоби представлені в більш ніж 140 країнах світу (Об'єднаних Арабських Еміратах, Новій Зеландії, і навіть в Канаді). Експортована косметика в основному потрапляє на ринок в країнах Європейського Союзу і Східної Європи. Головним імпортером залишається й надалі Росія, не зважаючи на політичну ситуацію. На полицях українських магазинів, польська косметика починає з'являтися також все частіше.

Пакування косметики в Польщі для українців - відмінний варіант роботи за кордоном для чоловіків та жінок. Головними вимогами до кандидатів є вміння працювати в колективі, упаковування та сортування косметичних засобів в коробки і відправлення за вказаними адресами. На деяких об'єктах пропонується робота з ручним сканером. Робота на складах з косметикою не вимагає досвіду та не вважається складною.

Ми підібрали 3 найбільш відомих польських косметичних бренди та магазинів з косметикою, де українців чекають на роботу:

  • Oceanic;
  • Rossmann;
  • Inglot.

1.Oceanic S.A.

Лінія косметики АА є протиалергенною. Сама косметика дуже високої якості, тому її експортують в 100 країн світу. Мета компанії - допомогти людям, які мають схильність до алергії. Роботи завжди досить, що пояснюється кількістю замовлень.

2. Rossmann

Косметичні магазини Rossmann розміщені по території всієї Польщі, починаючи від найменших селищ і закінчуючи великими містами. Асортимент продуктів налічує близько 15 000 товарів польських та іноземних виробників. У магазинах можна знайти різні косметичні продукти, як шампуні, засоби для догляду за волоссям і тілом, парфуми, побутову хімію, харчові продукти і не аптечні препарати. У магазинах наданий широкий спектр товарів власного виробництва: Rossmann, Rival de Loop, Isana і інші.

Робота в Польщі на складах Rossmann для українців не є легкою. В обов'язки працівників входить пакування і сортування товарів на складах і відправлення до магазинів по Польщі.

3. Inglot

"Перші суперники MAC" - саме так позиціонують Inglot на світовому ринку косметичних засобів. Бренд є доступним, виробники прагнуть до невисокої ціни і ґрунтується на високих технологіях виробництва. Магазини Inglot вже відкриті практично по території всієї України, а також в 60 інших країнах світу. Фірма пропонує систему freedom - завдяки, якій кожна дівчина може самостійно зібрати собі набір, а не купувати готовий. До речі, в професійних магазинах можна зробити безкоштовний макіяж, якщо Ви є клієнтом магазину.

Робота в Польщі на косметичних складах Inglot не є фізично складною, єдине, що робота стояча. В обов'язки працівників входить пакування косметики і складання картонних коробок.

Поделитись
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 362 04 74
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27
Задати питання