Легальна робота в Європі

Mówimy po polsku: 5 найпоширеніших помилок початківців

1141

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Коли ставиш перед собою мету вивчити польську мову, важливо знати, що для досягнення цієї цілі потрібно вибрати грамотний підхід, добре організувати процес навчання, вміти вчитися, багато працювати і звичайно ж практика, а найголовніше - з носієм мови. Не завжди потрібно витрачати кілька років на вивчення мови, головне комплексно підійти до цього питання. Для того, щоб домогтися успіху в короткі строки слід уникати найпоширеніших помилок для новачків, які сьогодні й розглянемо в нашій статті.

Стаття буде особливо актуальна для тих, які хочуть поїхати на роботу в Польщу і мають мало часу на вивчення польської.

1. Вивчення окремих слів, замість фраз

Розглянемо це на прикладі маленької дитини. Коли її вчать розмовляти, то в основному не говорять окремими словами, а використовують слова в контексті і дають можливість запам'ятати цілу фразу.

Це ж правило варто запам'ятати під час вивчення іноземної мови. Не варто виписувати незнайомі слова в словник по типу "слово-переклад", а краще виписати цілком кілька речень і підкреслити потрібне вам слово, що допоможе запам'ятати в якому контексті краще його використовувати. Величезним плюсом такого методу є те, що ви відразу ж вчите по кілька слів і запам'ятовуєте яскраві і правильні фрази.

2. Відсутність цілей для вивчення

Мета - двигун прогресу. Вам потрібно поставити собі за мету за якийсь час вивчити певну кількість слів, текстів або дійти до певного рівня. Вона повинна бути реалістичною. Найголовніше у кожного, хто вчить іноземну мову, повинна бути мотивація. Її відсутність призведе до недбалого ставлення.

3. Не варто боятися помилок

Перфекціонізм - це звичайно ж добре, однак, не надмірний. Намагатися говорити правильно і без помилок похвально. Але, роблячи помилки, ви концентруєтесь на них, перевіряєте свої знання і після цього краще запам'ятовуєте правильну вимову слова, фрази або граматичні конструкції. Крім того, навіть самі носії мови нерідко роблять граматичні помилки. Вашим завданням на початкових етапах вивчення польської мови - є можливість порозумітися.

4. Повторення - мати навчання

.Тут і так все зрозуміло. Краще вивчити менше матеріалу, але періодично його повторювати. Адже іноземна мова має властивість швидко забуватися, якщо її не використовувати і не повторювати.

5. Відсутність практики

Навчання за підручниками та розмовники не дасть бажаного результату. Мова в першу чергу - це інструмент спілкування. І навчитися говорити і використовувати її в своїх цілях можна тільки регулярно практикуючись. Треба якомога раніше почати спілкуватися з носіями мови. У кожному місті проходять курси або є польські спільноти, куди регулярно приїжджають поляки, що дасть можливість, хоч і рідко, але спілкуватися з носіями мови. Адже, ви повинні усвідомлювати, що граматично правильні конструкції і літературні фрази рідко використовуються в розмовній мові. А спілкуючись з носіями, ви дізнаєтеся багато сленгових і розмовних фраз, які ніколи не будуть подані в підручниках. Крім того, це дасть змогу пристосуватись до темпу розмови і краще розуміти сказане.

Коли маленькі діти вчаться розмовляти, вони роблять безліч помилок. Не варто боятися їх робити. Просто прийміть до відома ці помилки, яких найчастіше допускають новачки, а ми в свою чергу бажаємо вам успіхів у вивченні польської мови.

Поделитись
Задати питання
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 363 40 64
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27