Легальна робота в Європі

5 найбільш популярних будівельних спеціальностей в Польщі

2601

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Будівельні роботи за кордоном користуються величезною популярністю серед наших громадян, хоча і вимоги до якості виконаних робіт набагато вищі. Сфера будівництва в Польщі набагато краще розвинена, ніж в Україні. Тому, все більше українців їдуть працювати будівельниками за кордон. Сьогодні, дізнаємося переваги роботи в будівельній сфері і розглянемо кращі пропозиції роботи в Польщі.

Які переваги роботи на будівництві в Польщі?

  • Робота на будівництві за сучасними технологіями;
  • Оплата за тарифами, що перевершують українські в 2, а то і в 3 рази;
  • Завжди багато вакансій, як для фахівців, так і різноробочих.

А тепер перейдемо до найбільш затребуваним спеціальностями.

1. Арматурники

Робота арматурника вимагає спеціального навчання і досвіду роботи. В основному, більшість працівників починають роботу різноробочими, а потім поступово, підвищуючи свої навички і вміння, переходять до більш складних робіт, наприклад, арматурником. В обов'язки арматурника входить укладання арматури, її кріплення, монтування сіток і арматурних конструкцій, збірка каркасів, вміння розділити арматурні кріплення між собою і очищення від іржі в разі потреби.

Ця робота дуже добре оплачується і є постійно затребуваною в Польщі. Середня заробітна плата - 15 злотих на годину. Звичайно, можна розраховувати і на більш високу зарплату, але для цього потрібно мати великий стаж роботи саме арматурником. Така робота є складною і вимагає спеціальних умінь, високої працездатності і фізичної сили.

2. Муляр

Муляр - одна з найбільш потрібних будівельних професій. Це виключно чоловіча робота. Працювати мулярем можна в різних будівельних компаніях, що займаються будівництвом мостів, будинків, доріг.

Обов'язками муляра є приготування цементного розчину, кладка стін, фундаменту, виготовлення камінів, печей, тротуарів, укладання плитки на стежки, робота з цеглою і швами між ними, монтаж дверних коробок та інші.

Щоб працювати мулярем, потрібно обов'язково мати технічну освіту. Обов'язковими вимогами до муляра є витривалість, точність при виконанні роботи, не боятися висоти, відповідальність за виконану роботу.

Зарплата муляра залежить від місця роботи і вмінь людини. Мінімальна зарплата в Польщі - 14 злотих на годину. Але, такі фахівці завжди мають можливість кар'єрного росту до виконроба.

3. Плиточники

Фахівці з кладки плитки займаються демонтажем старої плитки і готують поверхню до укладання нової. Плиточнику для роботи достатньо навіть спеціальної освіти. В обов'язки входить кладка плитки, знання різних технологій, вміння класти плитку за схемами і малюнками. Плиточник повинен бути сильним, уважним, з хорошим окоміром і деколи бути художником. Рівень заробітної плати залежить від типу замовлення і його складності. В середньому, в Польщі плиточники заробляють від 12 злотих на годину.

4. Малярі та штукатури

Професія маляра-штукатура досить затребувана як в Україні, так і в Польщі. Завжди є вільні вакансії для малярів в будівельних і архітектурних компаніях. Головними обов'язками є вирівнювання і фарбування стін, їх обклеювання шпалерами. Маляр-штукатур бере участь в будівельних роботах: займається підготовкою поверхні для роботи, робить спеціальні розчини, ремонтує поштукатурену поверхню.

Для цієї професії не потрібно мати спеціальну освіту, тут головне практика. Заробітна плата у маляра - від 12 злотих на годину. Все залежить від фірми і обсягу робіт. Ця робота, в основному, фізична, тому маляр-штукатур повинен бути сильним, уважним, витривалим і акуратним.

5. Різноробочі на будівництво

Можливо, різноробочі є найбільш затребуваною роботою в Польщі. Адже на кожному будівництві, в кожній компанії повинні бути присутні такі люди. Для даної роботи не потрібно спеціальної освіти. Підходять фізично витривалі чоловіки, готові працювати по 10 і більше годин на день, незалежно від погодних умов. В їх обов'язки входить виконання підсобних робіт, допомога під час ремонтів і будівництва будинків, підготовка інструментів, розчинів тощо. Середня зарплата по Польщі - 13-16 злотих за годину.

Поделитись
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 362 04 74
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27
Задати питання