Легальна робота в Європі

5 способів передачі грошей з Польщі в Україну

15802

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Безліч трудових мігрантів ставлять питання, яким способом передати гроші в Україну своїй сім'ї та родичам. Кожному українцеві дуже важливо, щоб зароблені гроші потрапили в сім'ю і з найменшими втратами. Тому, в нашій сьогоднішній статті ми розглянемо які ж існують шляхи передачі грошових коштів з Польщі в Україну.

У 2017 році, згідно з Національним банком Польщі в Україну було передано близько 4 мільярдів доларів. Цей процес має як негативний, так і позитивний вплив на економіку України. Позитивним є те, що в країну потрапляє іноземна валюта, зароблена українцями за кордоном.

1. Рахунок в польському банку

Це було б, напевно, найпростішим способом передачі грошей. Коли відкриваєте рахунок в польському банку, до нього, очевидно, що додається банківська картка. Тому, основну картку залишаєте собі, а її дублікат висилаєте рідним, і таким способом вони можуть користуватися карткою в Україні. Тільки українські банки знімають великий відсоток за зняття грошових коштів з таких карт. Тому, краще просто розраховуватися карткою в магазинах без зняття готівки з банкоматів.

2. Пропозиція KredoBank

Вперше для українців з'явилася можливість скористатися карткою в польських злотих. Банк надає своїм клієнтам спеціальну пропозицію "Złotówka" - можливість користуватися коштами і отримувати готівку через кордони без будь-яких конвертацій і змін курсу валют. Завдяки цій пропозиції є можливість економити і отримувати готівку за привабливою ціною. Відкрити банківський рахунок і отримати картку коштує 100 гривень. Додатковою пропозицією до картки є медична страховка вартістю від 120 гривень. Переказ грошових коштів з Польщі відбувається за допомогою відділення польського банку PKO S.A. За кожну грошову операцію при сумі переказу до 5000 злотих знімається комісія - 10 злотих, а від 5000 злотих - 0, 25% від суми переказу.

3. Міжнародні платежі SWIFT

Це дуже зручний спосіб передати гроші, але він не є найвигіднішим. Можна робити перекази за кордон зі свого рахунку на рахунок фізичної особи і навпаки. У такий спосіб можна оплачувати різні покупки, бронювати номери за кордоном, можна оплатити навчання і лікування, а також перевести кошти рідним і близьким. Переказ коштів можливий в більшість країн світу. Вартість платежу - 0,9% від суми, мінімальна сума 20 доларів. Термін проведення операції від 1 до 3 днів.

4. Переклади Western Union

Найпростішим способом переказу грошей є грошові перекази Western Union. Тут не потрібно попередньо створювати рахунок або робити картку, щоб перевести грошові кошти. Досить лише зареєструватися на сайті онлайн, або ж зробити готівковий переказ у відділенні, заповнивши бланк. Потрібно завжди мати документи при відправленні або ж отримання переказу. Що важливо, такі послуги обходяться 4-15% від суми переказу в залежності від країни.

5. Самостійне перевезення грошей у вигляді багажу

Самостійно в готівковій формі можна провезти до 10 тисяч євро. Звичайно, ваші гроші будуть вважатися багажем, а це дуже небезпечно, оскільки зростає ризик втрати і крадіжки чесно зароблених коштів.

Кожен сам вибирає яким способом вигідніше і краще передати гроші на батьківщину. Це завжди приємний момент. Для того, щоб це стало реальністю, потрібно в першу чергу знайти хорошу і високооплачувану роботу з прийнятними умовами праці. Безліч вакансій для Вас пропонує компанія з працевлаштування АМ Lingwista в розділі "Вакансії" - https://eurowork.com.ua/vakansii. Ми допоможемо підібрати відповідну кожному вакансію і підготувати необхідні документи для роботи в Польщі та інших країнах Європи.

Поделитись
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 362 04 74
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27
Задати питання