Легальна робота в Європі

Mówimy po polsku: 5 способів вивчити мову

534

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Кожен тиждень, ми закінчуємо корисною рубрикою для тих, хто вчить або хоче вивчити польську мову не має значення з якою метою. Щоб вивчити і потім через короткий проміжок часу не забути мову, потрібно підібрати хорошу методику. Сьогодні, до вашої уваги представляємо 5 кращих способів для вивчення іноземної мови, в тому числі і польської.

1. Вивчення мови за підручниками і книгами

Цей метод підходить для тих, готовий старатися і сидіти за книжками, коротше кажучи, відповідний для тих, хто має час. Щодня потрібно приділяти мінімум годину часу на виконання вправ, читання текстів і вивчення нових слів. Підручників для вивчення польської мови є дуже багато, тому можна підібрати їх відразу ж з аудіо-уроками. Сучасні підручники пропонують безліч захоплюючих пропозицій для вивчення граматики і закріплення матеріалу. Найпопулярніші підручники, які можна навіть скачати, знаходяться тут.

2. Он-лайн сервіси та сайти для вивчення польської мови

Зараз в Інтернеті можна знайти яку завгодно інформацію, в тому числі за допомогою всесвітньої павутини, ми можемо робити щось корисне, наприклад вчити мову. Є безліч онлайн ресурсів для вивчення як польської, так і інших іноземних мов. Наприклад, вам допоможе в цьому duolingo. З цього сайту ви також зможете скачати собі додаток на телефон, за допомогою якого можна займатися вивченням мови навіть у вільний час під час пересування громадським транспортом, Приділяючи всього 10 хвилин в день.

3. Перегляд польських фільмів і серіалів з субтитрами

Цей метод можна описати, як поєднання корисного з приємним. Головним моментом, вибираючи такий спосіб, буде знайти фільм, які вам буде дійсно цікавий. В такому випадку, ефект буде просто неймовірний, адже ви з захопленням будете дивитися фільм і запам'ятовувати польську лексику без особливих зусиль. Раніше, ми вже говорили про польські мультфільми, які допоможуть вивчити польську мову. А польські фільми можна також знайти на просторах Інтернету, наприклад на сайті baskino.

4. Заняття з репетитором або польські курси

Такий метод підходить для тих, хто не готовий працювати самостійно і їм потрібен постійний контроль. Звичайно, такий спосіб не буде вже безкоштовний, як попередніх три. Польські курси обійдуться дешевше, а ось на заняття з репетитором доведеться трохи витратиться, цей метод не з дешевих. Це напевно найефективніший спосіб тому, що спеціально для вас буде підібрана програма, вам допоможуть засвоїти важкий матеріал і все детально пояснять. Але, тут головне розуміти, що ви повинні також прикласти максимум зусиль для хорошого результату, адже репетитор не вивчить замість вас мови.

5. Спілкування з носіями мови

Не кожен може поїхати в Польщу, тільки з метою вивчення мови. Адже в основному наші співвітчизники їдуть на роботу в Польщу. Але це теж можливість вивчити польську, якщо намагатися більше часу проводить з поляками, а не з українцями. Але, якщо ви ще не виїхали в Польщу, а хочете попрактикуватися, тоді можна зареєструватися в соціальних мережах і спілкуватися з іноземцями по Skype, відвідувати мовні клуби в Україні, куди приїжджають поляки. Таким способом можна сформувати хороші розмовні навички, а також допомогти іншим вивчити українську мову.

Поделитись
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 362 04 74
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27
Задати питання