Легальна робота в Європі

5 вакансій на складах , які підійдуть 80% українців

4376

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Робота на складах не дуже відрізняється від тієї, яку пропонують в Україні. В принципі всі обов'язки залишаються такими самими. Але великою перевагою є вища зарплата і відсутність досвіду. Плюс до цього, працівник сам вирішує скільки годин на добу може працювати. Обов'язки на складах полягають в комплектації товару, упаковці, скануванні і його завантаженні. Якісна та швидка робота часто винагороджується преміями. Багато робочих місць для українців пропонується на складах одягу, супермаркетів і гіпермаркетів, а також на промислових складах. У цій статті ми виділимо 5 актуальних і найбільш високооплачуваних вакансій від компанії АМ Лінгвіста на роботі в Польщі.

1. Різноробочі на складах TESCO

На склади в супермаркет TESCO запрошуються як чоловіки, так і жінки до 45 років. В їхні обов'язки входить контроль наявності всього асортименту товарів в супермаркеті і розкладання його в сприятливі місця. Працівники також виконують підсобні та допоміжні роботи, беруть участь в інвентаризації, наводять лад на всій території складу. Дозволяється працювати від 8 до 10 годин на день і 6 днів на тиждень. Заробітна плата - 12 злотих на годину. На місяць виходить близько 2800 злотих (19000 гривень).

2. Працівники на склад ID Logistics

На даних складах в обов'язки входить комплектація товару відповідно до замовлень, які подаються менеджерами складів, а також розкладання товару на палетах. Робота не важка, але вимагає фізичної активності і сили. Температура на складах від 0 до 15 градусів, в залежності від типу складу і що там знаходиться. Заробітна плата тут від 9,50 злотих за годину. На складах діє постійна преміальна програма. Можна працювати від 8 до 12 годин вдень. Тому, в місяць виходить від 2900 до 3600 злотих (20000-24000 гривень).

Детальніше про вакансії читайте у нас на сайті:
https://eurowork.com.ua/ua/vakansii/skladi-i-upakovka/rabotniki-na-sklad-id-logistic

3. Різноробочі на склад одягу Zalando

Працювати тут можуть чоловіки, жінки і сімейні пари з віковим обмеженням до 50 років. Робота полягає в сортуванні брендового одягу, який замовляють через Інтернет, а потім товар сканують, перепаковують і висилають за певною адресою. Сама робота не складна, крім того всі працюють в чистому приміщенні без жодних шумів і запахів. Потрібно працювати мінімум 8 годин на день і 5 днів в тиждень. Оплата - 10,80 злотих на годину. В місяць можна заробити близько 2500 злотих (17000 гривень).

Ознайомтеся з вакансією на нашому сайті:
https://eurowork.com.ua/ua/vakansii/skladi-i-upakovka/rabotnik-na-upakovku-v-internet-magazin

4. Різноробочі на складах гіпермаркетів Auchan

На роботу запрошуються чоловіки, жінки, а також сімейні пари з віковим обмеженням до 40 років. В обов'язки входить упаковка товарів, в основному продуктів, розвантаження, навантаження і підтримання порядку на складі. Можгна працювати близько 260 годин на місяць, по 8-12 годин на день. Заробітна плата - 9,50 злотих за годину, а в місяць виходить близько 2400 злотих (16500 гривень).

Всі деталі про вакансію тут:

https://eurowork.com.ua/ua/vakansii/skladi-i-upakovka/rabotnik-na-sklady-auchan

5. Працівники на склади одягу H&M

В обов'язки жінок входить комплектування і сортування брендового одягу, а чоловіки сканують вже готові пакунки, розвантажують і завантажують їх у машини. Робота не з важких. Потрібно працювати мінімум 200 годин на місяць, а заробітна плата 9, 70 злотих на годину. Тому, на місяць виходить близько 2100 злотих (14000 гривень).

Всі деталі дізнаєтеся за посиланням:

https://eurowork.com.ua/ua/vakansii/skladi-i-upakovka/rabotniki-na-sortirovku-odezdy-hm

Поделитись
Задати питання
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 363 40 64
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27