Легальна робота в Європі

Робота в Польщі: 50% українців працевлаштовані на заводах і фабриках - результати опитування

3597

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Українці масово виїжджають на роботу в Польщу. Кількість людей, які хочуть працювати в сусідній Польщі досягло майже 2 мільйонів осіб за даними Міністерства праці та соціальної політики Польщі на кінець 2017 року. Головними причинами таких виїздів за кордон на заробітки є вищий рівень життя, хороші зарплати і кращий економічний розвиток сусідньої країни, а також конфлікт на сході України, девальвація національної валюти і корупція в нашій країні. Кожен восьмий українець зараз наважується виїхати на заробітки за кордон, зокрема в Польщу. З 2015 року Україна втратила близько 7% працездатного населення.

Аргументи українців досить-таки прості: адже оплата праці у нас в країні становить в середньому 7000 гривень, що дорівнює приблизно 250 доларам, коли в Польщі, працюючи навіть звичайним різноробочим можна заробити близько 3000 злотих (800 доларів). Яку ж роботу в основному шукають українці в Польщі?

Згідно з опитуванням, проведеному в соціальних мережах Vkontakte і Facebook, майже 50% українців обирають роботу на заводах і фабриках, на другому місці - робота на складах (20%) і на будівництві (19%), і тільки 12% працюють в сфері обслуговування.

Чому ж заводи і фабрики користуються такою популярністю серед українців?

По-перше, Польща - країна, де розміщено безліч великих підприємств, на яких постійно не вистачає «робочих рук», тому тут завжди є вакансії. Польські роботодавці постійно шукають працівників на такі великі підприємства, як Samsung, Electrolux, LG, BMW, Peugeot - Citroen і інші. На заводах і фабриках заробітна плата буде такою ж, як і на інших підприємствах, але величезним плюсом є те, що тут можна працювати по 10-14 годин на добу, адже великі підприємства ніколи не зупиняють виробництва. В основному, житло тут надається безкоштовно на території заводу, тому і не доведеться витрачати гроші на проїзд. Великою перевагою роботи на заводі в Польщі є те, що працівники можуть не мати досвіду роботи і навіть зовсім не знати польської мови.

В обов'язки працівників на заводах і фабриках в Польщі входить:

  • Монтаж та збірка елементів техніки;
  • Упаковка готової продукції;
  • Робота на конвеєрній лінії;
  • Сортування продукції;
  • Контроль якості продукції;
  • Обслуговування спеціальних машин, необхідних для роботи на виробництві;
  • Маркування готової продукції;
  • Обробка м'ясних і рибних виробів.

А тепер, розглянемо негативні і позитивні сторони роботи на заводі і фабриці.

До основних переваг роботи на заводі можна віднести стабільність - нормований робочий день і стабільна зарплата в годину є запорукою впевненості в завтрашньому дні (спочатку складається 8-ми годинний графік роботи, а понаднормові години додаються згідно побажань співробітників). На заводах встановлена фіксована ставка за годину, якщо працюєте більше, ніж 8 годин, тоді Вам доплачується певний відсоток від ставки. Робота у вихідні дні теж оплачується додатково.

Також, на кожному підприємстві існує гарна мотиваційна система, якщо співробітник рекомендує себе як відповідального, старанного або не пропускає жодного робочого дня. Крім цього, на виробництві існує загальноприйнятий чіткий розподіл функцій і відділів, і працівники виконують лише свої обов'язки. Вагомим аругментом працювати саме на виробництві є «соцпакет» в який можуть входити медична страховка, харчування в їдальні на території заводу, транспорт від місця проживання до місця роботи та інше.

До мінусів роботи можемо віднести нічні зміни, адже на кожному заводі або фабриці співробітникам доведеться працювати вночі. Для українців часто завищують норми виробництва, адже всім давно відомо, що українці - працьовитий народ. І головне на, що потрібно звернути увагу - це ризик. Працівникам на промисловості необхідно бути готовими до шкідливих умов праці та високого рівня травм. Більш того, тут існує постійний суворий контроль над співробітниками.

А тепер, кілька найпопулярніших вакансій на виробництві серед клієнтів нашої компанії:

1. РОБІТНИК НА ВИРОБНИЦТВО ПАРАЛОНОВИХ ДЕТАЛЕЙ ДО АВТОМОБІЛІВ 

2. ПРАЦІВНИК НА ВИРОБНИЦТВО PHILIPS

3. ПРАЦІВНИКИ НА ЗАВОД З ВИРОБНИЦТВА МОРОЗИВА UNILEVER

4. ПАКУВАЛЬНИК KINDER SURPRISE ДО ПОЛЬЩІ

5. РІЗНОРОБОЧІ НА ЛІНІЮ ВИРОБНИЦТВА ВАРЕНИКІВ

6. ПРАЦІВНИКИ НА ВИРОБНИЧУ ЛІНІЮ LG ELECTRONICS

7. РІЗНОРОБОЧИЙ НА КАБЕЛЬНИЙ ЗАВОД

8. ПРАЦІВНИК НА ВИРОБНИЦТВО І ПАКУВАННЯ ПОНЧИКІВ

Поделитись
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 362 04 74
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27
Задати питання