Легальна робота в Європі

Робота в Польщі: 7 відомих брендів, які надають роботу українцям

8838

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Вакансій для українців достатньо по території всієї Польщі. Є безліч пропозицій як для фахівців, так і для робітників, які не потребують ніякої кваліфікації. Поляки з радістю приймають на роботу українців, в тому числі, є безліч пропозицій роботи у відомих фірмах і компаніях, адже заробітна плата українців набагато нижча, ніж у місцевих. Які ж популярні фірми надають робочі місця для наших співвітчизників і які умови працевлаштування?

На даний момент, працювати на території Польщі без офіційного запрошення можна не більше, ніж шість місяців у рік. Будь-який українець може працювати на роботі в Польщі, відкривши національну польську робочу візу. В такому випадку, з працівником-іноземцем укладається контракт, де повинні бути прописані умови працевлаштування (зарплата, робочий час і дні). Також, роботодавець бере на себе обов'язок сплатити страховку, в разі необхідності - покрити всі витрати, пов'язані зі здоров'ям працівника. У разі невиконання обов'язків, прописаних в контракті, можна звернутися до контролюючих органів Польщі для захисту своїх прав, або ж в українську профспілку захисту прав працівників (https://eurowork.com.ua/novosti/organizacii-prigodatsa-migrantam-v-polse).

Як всім відомо, більшість людей вважають за краще працювати на заводах або фірмах з відомими назвами, адже великі компанії завжди дбають про свій імідж і надають хороші умова праці, проживання, а також зарплати навіть для іноземців.

Куди ж можуть влаштуватися працювати українці в Польщі?

Найбільш привабливі умови праці і найбільшу кількість робочих місць надають такі компанії:

  • Wittchen;
  • Kinder Surprise;
  • H&M;
  • IKEA;
  • LG Electronics;
  • Carlsberg;
  • Nova Poshta.

1. Працівник складу галантереї Wittchen

Робота на складі відомої марки шкіряних виробів Wittchen полягає в прийомі і видачі товару зі складу і на склад, інвентаризації товарів відповідно до документації, контроль якості відправлених товарів, комплектація замовлень та їх відправка, зберігання товару на складі відповідно до умов зберігання шкіряних виробів. В середньому зарплата тут становить 3000 злотих на місяць ($ 770).

2. Пакувальники Kinder Surprise

Працівники на упаковці "шоколадних яєць" пакують цукерки на лінії виробництва в коробки і склеюють 2 половинки в одне ціле. Робота не є фізично складною. В місяць виходить від 2500 до 2700 злотих на місяць ($ 690).

3. Сортировщики одягу відомого бренду H&M

Робота на складі брендового одягу H&M полягає в сортуванні, пакуванні та розфасовці. Жінки комплектують одяг, а чоловіки розвантажують та сканують посилки. Місячна зарплата приблизно 2100 злотих ($ 550).

Детальніше про роботу можна прочитати тут: https://eurowork.com.ua/ua/vakansii/skladi-i-upakovka/rabotniki-na-sortirovku-odezdy-hm

4. Робота на меблевій фабриці IKEA

IKEA відома виробництвом якісних меблів по всьому світу, а також відмінними умовами праці для робітників. Основними обов'язками є допомога під час виготовлення меблів. Приймаються на роботу тільки чоловіки. Середня заробітна плата 3000 злотих на місяць ($ 800).

5. Працівники на LG Electronics

Основними обов'язками працівників є монтаж і збірка елементів побутової техніки, мова ведеться про пральні машини і холодильники, а також підготовка їх до відправки і пакування. На заводі хороші умови праці та проживання. Зарплата тут від 2100 до 2400 злотих на місяць ($ 600).

6. Упаковка пива Carlsberg

Серед любителів пива, напевно не існує тих, хто не знає всесвітньо відомої марки Carlsberg. Робота на заводі не є легкою і призначена суто для чоловіків. Обов'язками є упаковка продукції в ящики, підготовка до відправки і їх переміщення на складі. В місяць можна заробити 3000 злотих ($ 800).

7. Робота на Новій Пошті (Nova Poshta)

Обов'язки працівників залишаються такими ж, як і в Україні: ручна упаковка посилок, переміщення їх по складі, завантаження в машини. Але велика різниця є в заробітній платі. Тут можна заробити від 2500 злотих на місяць (від $ 700).

Поделитись
Задати питання
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 363 40 64
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27