Легальна робота в Європі

Найактуальніші вакансії на цьому тижні 30.07.2018

2469

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Ми підготували для вас підбірку найкращих нових високооплачуваних вакансій в Польщі та Чехії з максимально вигідними умовами працевлаштування. Чим дивуватимемо вас сьогодні, дізнайтеся вже зараз.

Найбільш популярні цього тижня вакансії в Польщі

Покоївка, м. Варшава

У Варшаву потрібна покоївка. В обов’язки входитиме прибирання номерів, зміна постільної білизни, рушників. Окрім цього покоївка повинна підтримувати порядок у житлових приміщеннях. Проживання надає роботодоваць, але оплачує працівник (450 злотих/місяць). Доїзд до місця роботи коштуватиме орієнтовно 100 злотих/місяць. А от робочим одягом забезпечує роботодавець. Заробітна плата – до 3500 зл.

Детальніше:

https://eurowork.com.ua/ua/vakansii/sfera-uslug/gornicnaa

Працівник на завод з виготовлення м'ясних виробів з птиці, м. Седльце

Вакансія, яка підійде і для чоловіків, і для жінок - працівник на виготовлення м'ясних виробів з птиці. Роботодавець не має жорстких вимог ні до віку, ні до досвіду. Завод спеціалізується на виготовленні виробів з частин птиці, а також шашликів та паштетів. Тому основна робота й полягатиме у фасуванні та упаковці готового продукту та поклейці етикеток. Заробітна плата – 3000 злотих у місяць.

Пакувальник на ковбасний завод, м. Гданськ

У місто Гданськ потрібні чоловіки та жінки для пакування ковбасних виробів. Вакансія підійде для працівників віком до 50 років, а також людей, які мають (або готові виготовити) санітарну книжку. Роботодавець забезпечує житлом, але працівник оплачує 350 зл/місяць. Роботодавець також надає робочу форму та оплачує проїзд до місця роботи.

Детальніше на нашому сайті:

https://eurowork.com.ua/ua/vakansii/skladi-i-upakovka/upakovsik-na-kolbasnyj-zavod

Вакансії-новинки в Чехії

Водії грузових автомобілів категорія С+Е, м. Дашице

У Дашице потрібні водії грузових автомобілів С, С+Е. Роботодавець забезпечує житлом на півроку. Кожен працівник може брати відпустки на 2-3 тижні після 3 місяців роботи. Для того, щоб влаштуватися на дану роботу потрібно мати водійські права на відповідну категорію (С, Е), досвід роботи, дійсну картку водія тощо. І хоча список вимог не короткий, проте заробітна плата в майбутньому точно вас порадує.

Щоб отримати деталі, дивіться на нашому сайті:

https://eurowork.com.ua/ua/vakansii/voditeli/voditeli-gruzovyh-avtomobilej-s-se

Працівники на автозавод BMW, м. Лоуни

Більш універсальна, однак теж високооплачувана вакансія – працівники на автозавод BMW. Від працівників не вимагається ні досвід роботи, ні знання мови. Робота підійде як для чоловіків, так і для жінок. Окрім цього, роботодавець забезпечує кожного працівника житлом з усіма зручностями, а також робочим одягом.

Поделитись
Задати питання
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 363 40 64
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27