Легальна робота в Європі

Найактуальніші вакансії на цьому тижні 01.10.2018

1131

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Не можете обрати потрібну вам та добре оплачувану вакансію серед десяток інших? Тоді вам точно варто переглянути найкращі пропозиції актуальних вакансій на цьому тижні. Ми пропонуємо вигідне працевлаштування в Польщі та Чехії з гідною заробітною платою, хорошими умовами роботи та проживання вже сьогодні у нашій щотижневій підбірці.

Найпопулярніші вакансії в Польщі та Чехії на цьому тижні

Працівник на лінію по переробці лосося Paula Fish

Хороша вакансія для чоловіків та жінок до 65 років, з чудовою погодинною оплатою в 13 злотих за годину. В обов’язки працівників входить: попередня обробка лосося, нарізка та філетування риби, пакування готової продукції. Робота не потребує будь-якого досвіду роботи, оскільки всі процеси автоматизовані та не потребують особливих навичок та фізичних навантажень. Роботодавець безкоштовно надає житло, потрібно сплачувати лише комунальні послуги (50 злотих за місяць). Проїзд до місця роботи оплачує працівник, проте ціна проїзного квитка зовсім незначна – близько 70 злотих за місяць. За місяць, працюючи на цій вакансії, можна заробити від 2600 до 3600 злотих.

Працівники на автозавод Skoda

Все більшої популярності по працевлаштуванню серед європейських країн набуває саме Чехія. Пропонуємо вам хорошу вакансію на автозаводі Skoda, яка не потребує досвіду роботи. Роботодавець пропонує продуктивний графік роботи – 6 днів на тиждень по 12 годин, можливі додаткові години. Робота для чоловіків на конвеєрі, полягає у виробництві фар, бамперів та інших комплектуючих. Для жінок робота доволі легка – фасування та пакування готових деталей. Проживання в гуртожитку, хостелі чи квартирі, працівник оплачує житло самостійно. За місяць роботи можна заробити в середньому 30 000 крон.

Детальніше про вакансію: https://eurowork.com.ua/ua/vakansii/proizvodstvo/rabotniki-na-avtozavod-skoda

Працівник на виробництво картонних коробок

Зручна вакансія для працівників від 25 до 55 років, де немає нічних змін, лише – денні. На місяць можна працювати від 250-300 годин в середньому та заробити від 2700 до 3300 злотих. Робота полягає в обслуговуванні різальних станків та забезпеченні ефективної роботи машин. На сайті можна переглянути фото з місця роботи, побачити приблизний процес роботи на виробництві. Житло надається роботодавцем за 200 злотих в місяць, проїзд до місця роботи повністю безкоштовний.

Працівники на завод по виробництву паштетів

Вигідна вакансія, як для чоловіків, так і для жінок без досвіду роботи. Можна працювати на складах (упаковка, маркування) та виробництві (викладання на електровозик). Робота у дві зміни – є нічна та денна. 5-6 днів на тиждень по 12 годин. Житло потрібно шукати самостійно, проте роботодавець може допомогти вам в пошуках, якщо ви звернетесь до нього з цим проханням завчасно. За місяць можна отримувати від 25 000 до 28 000 крон.

Детальніше: https://eurowork.com.ua/ua/vakansii/proizvodstvo/rabotniki-na-zavod-pastetov

Працівник на виробництво автомобільних запчастин Ferrari

На автозавод Ferrari потрібні працівники, які зможуть їхати працювати по безвізу та з візами. Робота полягає у виготовленні та встановленні автозапчастин, робота не складна, не потребує особливих умінь та навичок. В середньому можна працювати від 280 годин на місяць, за годину – 11 злотих. В місяць можна заробити від 2800 до 3500 злотих. Великою перевагою вакансії є безкоштовне житло, яке надає роботодавець. Надаються кімнати, в яких проживають по 3-5 людей. Проїзд вираховується із заробітної плати.

Поделитись
Задати питання
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 363 40 64
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27