Легальна робота в Європі

Найактуальніші вакансії на цьому тижні 08.10.2018

1251

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Шукаєте добре оплачувану роботу в Польщі? Не знаєте польської мови та не маєте досвіду роботи? Зовсім не проблема. Пропонуємо Вам підбірку найактуальніших вакансій на цьому тижні, які підійдуть кожному із Вас, незалежно від ваших вмінь та мовних навичок. Найкращі пропозиції роботи вже сьогодні на нашому сайті.

Найпопулярніші вакансії в Польщі на цьому тижні

Працівник на виробництво акумуляторів

Хороша вакансія для чоловіків та жінок до 50 років, з погодинною оплатою в 11,5 злотих. Робота в теплому приміщені, яка полягає в роботі з машинами та контролі виробничих параметрів акумуляторів. Праця 5-6 днів на тиждень по 10-12 робочих годин в 2 зміни. За місяць можна заробити від 2600 до 3600 злотих. Житло безкоштовно надає роботодавець, в кімнаті проживає 4-5 людини. Проїзд до місця роботи також оплачує роботодавець.

Детальніше: https://eurowork.com.ua/ua/vakansii/skladi-i-upakovka/rabotnik-na-proizvodstvo-akkumulatorov

Працівник на склади Аuchan

Доступна вакансія на складах Аuchan для чоловіків та жінок до 45 років. Погодинна оплата у 11,2 злотих. Роботодавець надає безкоштовно житло, потрібно сплачувати лише комунальні послуги, що є надзвичайно зручно. Проїзд до місця роботи працівник оплачує сам, проте ціна на проїзний квиток незначна – 100 злотих в місяць. Робота полягає у комплектації товару. Жінки працюють зі сканерами-планшетами, чоловіка, окрім сканерів-планшетів, використовують для роботи спеціальні маленькі кари, на яких розвозять товар. Працюючи на цій вакансії, можна отримувати 2900-3500 злотих за місяць.

На нашому сайті ви також можете переглянути детальніше інформацію по цій вакансії: https://eurowork.com.ua/ua/catalog/item/view?catslug=cklady-i-upakovka&slug=rabotnik-na-sklady-auchan

Помічник друкаря

Одна з кращих пропозицій на цьому тижні саме для чоловіків, оскільки погодинна оплата від 11,3 до 13,65 злотих. Що ж потрібно робити? Помічник друкаря повинен виконувати такі обов’язки: обслуговування друкарського станка, завантаження і зняття матеріалу для друку, контроль якості друку, сортування і зважування виробничих відходів та складання їх у відповідних місцях, підтримання порядку на робочому місці та ведення звітності. Роботодавець пропонує продуктивний робочий графік – 12 годин на день, 5-6 робочих днів на тиждень. В середньому можна заробити від 3100 до 4300 злотих в місяць. Житло надає роботодавець (працівник оплачує 250 злотих за місяць). Робота знаходиться недалеко від місця проживання, тому можна просто дійти пішки.

Детальніше про вакансію: https://eurowork.com.ua/ua/catalog/item/view?catslug=proizvodstvo&slug=pomosnik-pecatnika

Працівник на завод з виробництва паливних гранул

Їхати на цю вакансію можна як і чоловікам, так і жінкам віком до 55 років. Робота у дві зміни: нічна та денна; по 12 робочих годин. Особливість роботи полягає в тому, що працівник всьому може навчитися вже на місці. В обов’язки працівників входить: засипання тирси, виготовлення паливних гранул та підтримання порядку на робочому місці. В місяць можна заробити від 3000 до 3400 злотих.

Подробиці можна переглянути тут: https://eurowork.com.ua/ua/vakansii/proizvodstvo/rabotnik-na-zavod-toplivnyh-granul

Працівник на лінію виробництва частин до автомобілів Faurecia

На лінію виробництва частин до автомобілів Faurecia потрібні працівники, які готові наполегливо працювати й мають хорошу фізичну форму. За годину роботи роботодавець платить від 10 до 13 злотих. Житло надає безкоштовно в хостелі або квартирі зі всіма зручностями. Робота не складна, полягає у виробництві та обробці виробів з пластику, контролі якості продукції. В місяць можна отримувати 2000-2600 злотих.

Детальніше про вакансію: https://eurowork.com.ua/ua/vakansii/proizvodstvo/rabotnik-na-liniu-castej-k-avtomobilam-faurecia

Поделитись
Задати питання
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 363 40 64
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27