Легальна робота в Європі

Самые актуальные вакансии на этой неделе 24.09.2018

729

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Уже сьогодні ми пропонуємо новеньку підбірку найактуальніших вакансій в Польщі на цьому тижні від прямих роботодавців. Ми підібрали декілька універсальних та добре оплачуваних варіантів, які не залишать вас байдужими та підійдуть для кожного із Вас, оскільки вони не потребують досвіду роботи та знання польської мови. Дізнайтеся вже зараз про найкращі пропозиції цього тижня.

Найпопулярніші вакансії в Польщі на цьому тижні

Працівник на склади Stokrotka

Нова вакансія на нашому сайті, яка не потребує знань мови та досвіду роботи. Підійде як чоловікам, так і жінкам. В обов’язки входить: комплектація товару, робота зі сканером, викладання товару на палети та його переміщення по території складу. За місяць роботи можна заробити від 2300 до 3600 злотих. Роботодавець безкоштовно надає житло, потрібно лише сплачувати за комунальні послуги (близько 100 злотих за місяць).

Працівник на лінію сортування та пакування курей

Хороша вакансія для чоловіків та жінок до 55 років, з чудовою погодинною оплатою (13 злотих/годину). Потрібно працювати на конвеєрі, сортувати готову розрізану курятину, а також займатись пакуванням готової продукції. Житло безкоштовно надає роботодавець, а проїзд оплачує сам працівник, проте ціна проїзного квитка становить всього близько 120 злотих за місяць. Робота 5-6 днів на тиждень по 10-12 годин, тому в середньому можна заробити від 2900 до 3700 злотих за місяць.

Працівник на упаковку в інтернет-магазин одягу ZALANDO

Одна з кращих пропозицій на цьому тижні. Що ж потрібно робити? Робота на складах інтернет-магазину полягає у сортуванні та перепаковуванні одягу, взуття та біжутерії, а також у введені всіх даних товару за допомогою сканера в комп’ютер. Роботодавець оплачує житло та проїзд до місця роботи. 12 злотих за годину і +2 злотих за кожну годину можна отримати додатково, якщо ви працюєте продуктивно та не прогулюєте роботу. Працювати потрібно у 2 дві зміни, а приємним бонусом для вас стануть оплачуванні обідні перерви кожні 4 години. Загалом можна отримати близько 2900 злотих в місяць.

Детальніше: https://eurowork.com.ua/ua/vakansii/skladi-i-upakovka/rabotnik-na-upakovku-v-internet-magazin

Працівники на лінію упаковки продукції Gillette

На цьому тижні, як і на минулому, ця вакансія залишається однією з найактуальніших.. Особливість вакансії в тому, що досвід роботи не потрібен, а також вік працівників може бути до 65 років. Робота 6 днів на тиждень по 12 робочих годин. За місяць працівник може заробити від 3000 злотих. Проживання та доїзд до роботи оплачує працівник, але робочу форму надає роботодавець за власний рахунок.

Працівник на виготовлення м'ясних виробів з птиці

На завод, який спеціалізується на виготовлені м’ясних виробів з птиці, потрібні як чоловіки, так і жінки до 60 років. Роботодавець не вимагає досвід роботи та знання мови. Обов’язки різноманітні: від допомоги при розділці птиці до фасування та упаковки готового продукту, а також поклейка етикеток на продукцію. Житло безкоштовно надає роботодавець, працівник оплачує лише 100 злотих за комунальні послуги. Зазвичай працівники живуть поблизу місця роботи, а якщо помешкання знаходиться далеко від місця роботи, то роботодавець безкоштовно забезпечує проїзд. Працюючи на цій вакансії, в місяць можна отримувати від 2900 злотих.

Поделитись
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 362 04 74
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27
Задати питання