Легальна робота в Європі

Найактуальніші вакансії на цьому тижні 25.06.2018

1305

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Нові та найкращі вакансії від прямих роботодавців в Польщі і Чехії для кожного. Ми підібрали кілька універсальних вакансій, які підійдуть, як для чоловіків, жінок, сімейних пар, так і нададуть можливість працевлаштуватись по біометричному паспорту та національній візі потрібної країни. А тепер давайте розглянемо нові пропозиції від нашої компанії.

Актуальні пропозиції в Польщі по біометричному паспорту для чоловіків, жінок і сімейних пар

На всі запропоновані вакансії можна їхати як по біопаспортах, так і по польській робочій візі. Вони підійдуть всім і не потребуватимуть досвіду роботи. Тому, буде з чого вибрати.

У місто Вронкі Великопольського воєводства потрібні чоловіки і жінки до 50 років на роботу на концерні Samsung. Що буде входити в обов'язки співробітників? По-перше, це збірка і монтаж побутової техніки, а по-друге, упаковка вже готової продукції. Обов'язки розділяються між чоловіками і жінками. Оплата праці погодинна - 10,26 злотих в денну зміну і 14, 91 в нічну зміну. На місяць виходить до 3500 злотих «на руки». Крім того, компанія надає можливість купувати обіди в заводській їдальні Крім того, компанія надає можливість купувати обіди в заводській їдальні по 10 злотих за обід і безкоштовне проживання.

У місто Липова Гдиня Сілезького воєводства потрібні робітники на рибний завод Graal. Робота підходить всім без досвіду роботи. Досвід, звичайно ж, завжди буде перевагою. На рахунок обов'язків: упаковка, маркування, обробка рибних виробів. Тут співробітникам пропонується хороша оплата в 11 злотих. На місяць виходить до 3000 злотих.

У місто Варшава Мазовецького воєводства потрібні робітники для прибирання поїздів Intercity. В обов'язки буде входити чистка сидінь, килимів, миття вікон та підлоги і дезінфекція вагонів. Сюди беруть як чоловіків, так і жінок без досвіду роботи до 60 років. Головною перевагою цієї вакансії є те, що можна дуже багато працювати - до 12 годин на день і 7 днів на тиждень. Крім цього, пропонують хорошу зарплату - 10,50 злотих за годину. В місяць можна заробити до 3500 злотих. А бонусом до цього є безкоштовне проживання та працевлаштування по біометричному паспорту.

У Груджендз Куявсько-Поморського воєводства потрібні чоловіки і жінки на упаковку і заморожених фруктів і овочів. Працівники будуть працювати тільки на виробничій лінії і контролювати якість фруктів. Проживання та робоча форма за рахунок роботодавця. Заробітна плата - 12 злотих на годину, в загальному в місяць можна заробити до 3500 злотих.

Також, шукаємо працівників на конвеєрну лінію Whirlpool до Вроцлава. На цьому робочому місці кандидати упаковують побутову техніку і вкладають інструкції в коробки, переміщують готовий товар в певне місце на складі. Потрібно володіти хорошим фізичним здоров'ям. Однак, і плата за такий вид робіт відповідна - 12 злотих на годину, а в місяць виходить практично 1000 $.

Актуальні вакансії в Чехії на тиждень

В Прагу потрібні покоївки в готель Hilton. Які ж її обов'язки? В першу чергу, покоївка зустрічає і поселяє гостей в номері готелю. Також, щодня прибирає в номерах: змінює постільну білизну, рушники, туалетні прибори після кожного виселення гостей, прибирає ліжка. Потім, покоївки приймають замовлення від гостей готелю в разі несправності електроніки, телефону і сантехніки. Місце проживання надає працедавець, але оплачують співробітниці самостійно - 3500 крон на місяць. За годину покоївки заробляють 90 крон. Загалом, в місяць виходить близько 23000 крон.

Також, для різноробочих підійде вакансія для чоловіків і жінок до 45 років в Празі на вакансії «Працівники на складах електроніки». В обов'язки співробітників буде входити упаковка електроніки, комплектація замовлень, завантаження і розвантаження товару. Проживання платне. А в годину працівники отримуватимуть 100 крон.

Ми надаємо масу різноманітних вакансій в інших країнах Євросоюзу, які підійдуть як різноробочим, так і фахівцям. Всі вакансії є на нашому сайті.

Поделитись
Задати питання
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 363 40 64
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27