Легальна робота в Європі

Актуальні вакансії на тиждень

1074

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Як завжди, починаємо наш тиждень з огляду цікавих і актуальних вакансій в Польщі, а також в інших країнах Євросоюзу. Що ми пропонуємо сьогодні дізнаєтеся вже зараз.

Актуальні пропозиції в Польщі по біометричному паспорту

Почнемо саме з цього, адже більшість українців після запровадження безвізового режиму, відправляються на роботу в сусідню Польщу саме в такий спосіб. Поїздка по біопаспортах має також свої мінуси. Але, величезним плюсом є економія коштів і часу.

У місто Щецин Західнопоморського воєводства потрібні чоловіки на виробництво жерстяних ємкостей для напоїв. Працівники повинні працювати на лінії виробництва, керувати машинами, а також контролювати якість продуктів і переміщати їх. Досвід роботи був би перевагою, але не обов'язковий, як і знання польської мови. Оплата праці погодинна - 11 злотих на годину. На місяць виходить до 3500 злотих «на руки».

У місто Познань Великопольського воєводства потрібні працівники на склад інтернет-магазину Amazon. На роботу приймаються чоловіки, жінки і сімейні пари. Обов'язки працівників різні: чоловіки утилізують картонні коробки за допомогою преса, а жінки - прибирають на складах, в їдальнях та інших приміщеннях інтернет-магазину. Тут співробітникам пропонують гарну оплату в 11 злотих, але проживання та доїзд до місця роботи за свій рахунок. В місяць можна заробити від 3000 злотих.

У місто Легніца Нижньоселезьского воєводства потрібні працівники на сезонні роботи на збір салату. В обов'язки працівників буде входити тільки упаковка і збір салату в поле. Не потрібно мати ніякого досвіду роботи в подібній сфері. Пропонують зарплату від 11 злотих на годину. В місяць можна заробити до 3000 злотих, працюючи 5-6 днів в тиждень.

До Вроцлава Нижнььселезського воєводства потрібні чоловіки на лінію виробництва деталей з металу. Кандидати будуть працювати виключно на лінії виробництва. Проживання оплачується самими працівниками в залежності від сезону від 140-350 злотих на місяць. Заробітна плата - 11,88 злотих за годину, в загальному в місяць можна працювати до 240 годин.

Також, у Вроцлаві Нижньосілезського воєводства потрібні працівники на конвеєрну лінію Whirlpool. Тут співробітники мають справу в основному з упаковкою побутової техніки. Але, потрібно бути фізично сильним, щоб виконувати такий вид робіт, адже побутова техніка - важка. Але, і оплата такої роботи відповідна - 12 злотих на годину, а в місяць виходить від 1000 $.

Наша компанія надає безліч інших вакансій в Чехії, Словаччині, Естонії, Голландії та Фінляндії. З ними ви можете ознайомитися тут.

Поделитись
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 362 04 74
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27
Задати питання