Легальна робота в Європі

Безкоштовні курси польської мови у Варшаві

8065

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

З 8 по 10 лютого у Варшаві будуть проходити перші безкоштовні курси польської мови для іноземців за допомогою фонду "Ocalenie". Всі бажаючі вивчити або підтягнути польську мову можуть записатися на заняття, заповнивши електронну анкету.

Фонд "Ocalenie" існує для підтримки мігрантів в інтеграції і індивідуальному розвитку. Завдання кожного працівника фонду зробити так, щоб кожна людина могла жити гідно незалежно від місця перебування.

На курси можна записатися, заповнивши інтернет-анкету, тільки в певних термінах: 8-10.01.2018, 7-9.05.2018, 3-5.09.2018, 8-10.01.2019 доступну за посиланням. Люди, які не мають доступу до Інтернету, можуть прийти прямо в офіс в робочі дні з 8 до 19, де завжди є черговий.

Як часто проходитимуть курси?

Після попереднього вибору дат і часу в анкеті, визначення всіх термінів, створюється група, для якої будуть проводитися заняття два рази на тиждень по 1,5 години на протязі 3 місяців (організовуються три навчальних триместру в році: лютий-квітень, червень-серпень і жовтень-грудень). Після закінчення курсу можна записатися на продовження навчання в наступному семестрі.

Для тих, хто вже трохи знає польську мову, набираються спеціальні групи з різним рівнем знань. Під час набору здається тест на рівень знань мови. Зареєструвавшись, немає гарантії, що кандидат обов'язково пройде відбір і буде учнем на курсах, тому що кількість бажаючих зазвичай перевищує наші можливості.

Групи створюються відповідно до кількості кандидатів з однаковим рівнем знань (наприклад якщо 15 кандидатів, заповнили анкети і заявили про готовність вчитися по вівторках і п'ятницях, а 5 по понеділках і четвергах, то в першу чергу буде створюватися група з 15 кандидатів). Тільки після створення груп будуть шукати викладачів, які зможуть навчати групу в ці дні. Пріоритет мають люди, які продовжують навчатися тут.

Чи потрібно платити за підручники?

Заняття повністю безкоштовні - не потрібно платити навіть за підручники. Всіма навчальними матеріалами забезпечує кожного учня Фонд.

Після початку навчання, буде можливість змінити групу, але тільки, як виняток, тому потрібно гарненько подумати перед заповненням анкети.

Хто може відвідувати курси?

На курси приймаються всі іноземці, які не є громадянами країн Європейського Союзу, які перебувають легально на території Польщі і досягли повноліття. Заняття не можна пропускати (допускається максимально 3 пропуски). Якщо Вас прийняли на курси, а приходити не вийде, то завжди можна відмовитися, адже бажаючих на Ваше місце завжди достатньо.

Групи діляться на слов'яномовних (українці, білоруси, росіяни) і не слов'яномовних (В'єтнам, Сирія, Кенія, Аргентина і т.д.) через різні способи навчання людей з цих країн. Крім того, тут намагаються організувати групи, щоб польська мова була єдиною спільною для студентів.

Заповнити анкету на курси можна тут.

Поделитись
Задати питання
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 363 40 64
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27