Легальна робота в Європі

Carrefour завойовує прихильність українців у Польщі

528

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Власники мережі магазинів Carrefour завойовують прихильність українців у Польщі.

Віднедавна в усіх мережах французької компанії «Carrefour» на території Польщі з’явилися продукти українського виробництва. Ця новина вразила не лише поляків, а й українців, які перебувають на заробітках у сусідній країні. У рамках цього проекту на польських прилавках з’явилося уже більше 40 найменувань товарів українського походження.

У понад 30 гіпермаркетах Польщі представлена велика кількість найпопулярніших українських товарів. Великим попитом наразі користуються продукти ТМ «Верес», а також «Кава зі Львова». Окрім цього активно продаються солодощі торгових марок «Златка» та «Жайвір»: халва, грильяж та снеки.

Найбільшу різницю у ціні можна спостерігати, купуючи каву.  Її ціна в Україні коливається в межах 40-50 грн. У Польщі ця вартість значно вища.

А от грильяж та халва у Польщі коштують майже вдвічі дорожче ніж в Україні.


Усі товари знаходяться у відділі «Kuchnie Świata». Також поруч знаходяться товари з Італії, Франції, Азії, Америки та Мексики.

Для порівняння, середні ціни на соціальні продукти в Україні та Польщі мають певну різницю.

Не лише українці, а й поляки масово купують українські делікатеси, бажаючи спробувати невідомі продукти. У той же час власники «Carrefour» уже заінтиригували своїх покупців, запевнивши, що в найближчі місяці асортимент товарів значно розшириться.

Також представники прес-служби Carrefour не приховують того, що дана ідея виникла у зв’язку з тим, що в останні місяці значно зросла кількість українців, які приїхали працювати до Польщі. І саме на українських заробітчан орієнтувалися французькі підприємці. Оскільки за даними компанії, у минулому році у Польщі легально працювали 2 млн українців, а от в цьому році кількість заробітчан зросла до 3 млн.;

Поделитись
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 362 04 74
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27
Задати питання