Легальна робота в Європі

Чого чекати іноземцям від нової міграційної політики Польщі?

3012

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Нещодавно стала відома інформація про те, що Уряд Польщі планує розробити основи нової міграційної політики упродовж наступних пів року. Про це повідомляє заступник директора департаменту міністерства сім’ї, праці та соціальної політики – Мирослав Пшевозьнік.

Уряд Польщі уже працює над змінами міграційної політики, обіцяють оприлюднити нову інформацію із правками та вдосконаленнями уже через 3-4 місяці. Відомо, що нова міграційна політика буде мати 4 основні критерії. Розглянемо їх детальніше.

Перший критерій – захист польського ринку праці, адже кожна країна, зокрема і Польща, захищає свій ринок праці та працівників. Пшевозьнік відмітив, що нині рівень безробіття в Польщі складає 5,2% (близько 820 тис. безробітних, серед яких враховано й студентів, які не підпадають під класичну класифікацію безробітних).

Під другим критерієм розуміється взаємозамінність працівників, зокрема дефіцитних спеціальностей.

Третій критерій – обмежений час перебування в Польщі трудових мігрантів. Уряд стверджує, що трудові мігранти не можуть перебувати постійно на території країни, період повинен бути обмежений, чітко зафіксований документально.

Четвертий критерій міграційної політики – добір працівників у проблемних регіонах Польщі. Варто відмітити, що більшість українців, які їхали працювати в Польщу, обирали великі міста та Мазовецьке воєводство. Цей критерій допоможе рівномірно розмістити трудових мігрантів по всій території країни. Від такого рішення зменшиться кількість безробітних.

Представник міністерства стверджує, що за останні декілька років Польща стала конкурентоспроможною європейською країною, яка готова забезпечувати іноземців робочими місцями із високими зарплатами.

Поделитись
Задати питання
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 363 40 64
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27