Легальна робота в Європі

Ціни в Польщі

7100

Все о работе в офисе: очень хорошая зарплата и работа

Скільки коштує життя в Польщі? Це важливе питання, відповідь на яке обов'язково потрібно дізнатися, перед тим, як їхати в чужу країну, незалежно, на заробітки, навчання або просто на екскурсію.

Раніше ми вже розповідали, які середні ціни діють в польських продуктових магазинах, а сьогодні ознайомимо вас з розцінками на приїзд в транспорті, дозвілля та проживання.

Ціна проїзду в громадському транспорті та таксі Польщі

По всій території Польщі добре розвинена мережа громадського транспорту. Він регулярно ходить в усі напрямки і, до того ж, курсує не тільки вдень, а й вночі. Що ж стосується квитків - то при їх покупці варто бути максимально уважними: їх дія може обмежуватися кількома годинами або досягати 3-4 днів.

Нижче наведені середні ціни на проїзд в транспорті Варшави:

 • Квиток на автобус / трамвай / тролейбус - 4,40 злотих.
 • Проїзний на місяць в автобус / трамвая / тролейбус - 110 злотих.
 • Посадка в таксі - 8 злотих.
 • Час проїзду в таксі - 40 злотих.
 • Проїзд 1 кілометра в таксі - 2,25 злотих.

В інших регіонах вартість проїзду може трохи відрізнятися, але, як правило, в меншу сторону в порівнянні зі столицею.

Вартість оренди житла в Польщі

Зазвичай заробітчанам не доводиться підшукувати собі житло самостійно, адже роботодавці забезпечують їх проживанням в хостелах або квартирах безкоштовно або ж з оплатою тільки за комунальні послуги. Однак, бувають випадки, коли такий варіант з якої-небудь причини не підходить, і нашим співгромадянам доводиться самим знімати кімнату або квартиру, поїхавши на роботу в Польщу.

Діапазон цін на ринку нерухомості дуже великий, так як на місячну вартість можуть впливати багато факторів - місто, район, наявність або відсутність додаткових зручностей і так далі.

На поточний момент вони приблизно такі:

 • 1-комнтатная квартира 1200-2500 злотих / місяць.
 • 2-кімнатна квартира 1900-3000 злотих / місяць.
 • 3-кімнатна квартира 2200-5000 злотих / місяць.
 • Комунальні послуги за квартиру 80-90 м.кв. 400-950 злотих / місяць.
 • Інтернет 10 Мбіт / с 30-60 злотих / місяць.

Ціни на відпочинок і розваги в Польщі

Дозвілля в Польщі може коштувати дуже по-різному. Так, наприклад, похід в кіно вам обійдеться близько 30 злотих за один квиток, а ціна за годину оренди тенісного корту становить приблизно 60 злотих. Що стосується абонементів в Фінес клубах, то доросла людина заплатить за нього від 100 до 150 злотих на місяць.

Окремо варто згадати про польських кафе і ресторанах. Так, наприклад, пообідати в ресторані економ-класу обійдеться приблизно в 25 злотих, а комплексний обід з 3 страв на двох осіб в ресторані середнього рівня буде коштувати близько 100 злотих. Якщо ж говорити про таких закладах, як McDonalds та інших фаст-фуд кафе, то тут ціна комплексного обіду варіюється в межах 15-20 злотих.

Варто враховувати, що в залежності від міста, ціни можуть значно відрізнятися - маленькі міста, які не є курортними, і знаходяться далеко від мегаполісів порадують своїх гостей куди більш лояльними розцінками. У той же час, у Варшаві, Кракові і тому подібних місцях цінники можуть виявитися вище зазначених, а тому враховувати їх варто тільки приблизно.

Поделитись
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 362 04 74
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27
Задати питання