Легальна робота в Європі

Що подивитись в Маріанських Лазнях?

370

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Літо – час подорожей та відпочинку. Навіть, коли ви працюєте влітку, обов’язково знайдеться декілька вихідних, які хочеться провести не тільки корисно, а й цікаво. Маріанські Лазні – одне з найгарніших курортних міст Чеської Республіки. Знаходиться на 48 кілометрів від Карлових Вар. Чудова природа й свіже повітря, старовина архітектура, величезна кількість санаторіїв та готелів з найкращими умовами для відпочинку, мальовничі парки. І на цьому цікаві місця Маріанських Лазень не закінчується. Куди сходити й де краще провести час в місті? Не знаєте? Тоді це маленьке місто не залишить вас байдужими.

Популярні пам’ятки Маріанських Лазень

Колонада Максима Горького

Коланада Максима Горького – одне з найцікавіших місць в місті, названа на честь російського письменника, який обожнював це курортне містечко. Довжина колонади – 119 метрів.

Співочий фонтан

Гуляючи вуличками міста, ви неодмінно рано чи пізно натрапите на відомий співочий фонтан Маріанських Лазень. Велетенський басейн, в середині якого диво архітектури – кам’яна квітка із зігнутими пелюстками, розташований перед колонадою ім. Максима Горького. Фонтан справді дивовижний: тут можна почути музику від симфонії Бетховена до сучасних запальних мелодій. Це місце справді варто побачити.

Дім-музей Шопена

Якщо ви не знаєте досі, що варто подивитись в Маріанських Лазнях, то дім-музей Шопена зачарує та здивує вас. Музей названий на честь музиканта Шопена, який часто бував у Маріанських Лазнях. Історія музею сягає 1960 року, коли община Шопена вирішила в цій будівлі відкрити справжнісінький музей. Нині в музеї можна побачити виставку особистих речей музиканта, а також в концертному залі послухати класичну музику. В музеї часто проводять фестивалі, заходи та різноманітні концерти.

Хрестове джерело

Маріанські Лазні – курортне місто, куди з’їжджається чимала кількість гостей країни аби не просто відпочити, а й полікуватися, бо в місто славиться своїми цілющими джерелами. Найвідоміше джерело – Хрестове, яке має свій павільйон і розташоване в самому серце міста.

Джерело Фердинанда

Це джерело вважають найстарішим джерелом в Маріанських Лазнях. Солонувата вода лікує від хвороб кишечника. Джерело розташоване за містом і надзвичайно популярне серед туристів.

Англійська церква

Серед численних будівель в чеському стилі видніється та, яка відразу кидається в очі – Англійська церква, яка побудована в англійському стилі. Якщо ви бажаєте більше дізнатися про історію міста, то вам точно варто зазирнути до цієї церкви.

Геологічний парк

Територія парку займає 10 гектарів, а сам парк розташований поблизу міського музею. Це місце ідеально підійде для спокійного відпочинку та прогулянок, аби відпочити від метушливого міста.

На сайті Євроворк є багато цікавої інформації про Чехію та найбільші міста цієї країни. А якщо вам цікавить легальна робота в Чехії, то сайті ви також знайдете різноманітні вакансії в усіх містах Чехії.

Поделитись
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 362 04 74
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27
Задати питання