Легальна робота в Європі

Що подивитися в Остраві?

487

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Ми продовжуємо екскурс мальовничою Чехією, і сьогодні зупиняємось на історичному місті – Остраві. Місто розташоване на північному сході Чеської Республіки, населення – 300 тис. осіб. Острава відома місцем злиття трьох річок – Остравіци, Одри, Опави та Лучини. Історія міста тягнеться до семи століть, тому історичних пам’яток тут справді вистачає. Найпопулярніше запитання в туристів: що подивитися в Остраві? Саме тому сьогодні ми розповімо про цікаві місця міста, про найкраще для туристів, які хочуть відкрити для себе Остраву з іншого боку.

Острава пам’ятки

Площа Масарика

Мабуть, в кожному великому місті є площа, яка відома і яку відвідують тисячі туристів. Початково площа мала квадратну форму, однак з часом змінила її – тепер схожа на літеру L. Площа названа на честь чеського президента Т. Масарика. Багато статуй прикрашають центральну площу міста, а навколо є чимало цікавих закладів, визначних місць. Оминути це місце просто не можливо.

Стара Ратуша

Ратуша знаходиться на головній площі міста ім. Масарика. Раніше це місце слугувало резиденцією для громадської ради, нині – тут розташований музей. Відвідати це місце варто хоча б для того, щоб більше дізнатися про історію міста.

Сізельсько-остравський замок

Замок датується ХІІІ сторіччям, був побудований як оборонна фортеця. Замок розташований на підвищені, між двома річками. Це місце ідеально підійде для сімейного відпочинку з дітьми: тут є музей Відьом, різноманітні експозиції, страшні підземелля, про які ходять легенди.

Район Поруба

Найтихіший та найспокійніший район Острави знаходиться на заході міста. Район відомий своїми парками та скверами, в ньому немає жодної фабрики чи підприємства, тому жити в цьому місті бажає ледь не кожен. І не дивно, що нерухомість дуже дорога, адже навколо вас здивує кількість особняків.

Зоопарк

Зоопарк в Остраві – надзвичайно популярне місце, яке приваблює всіх туристів. Це розважальний комплекс, в якому наявні вольєри з тваринами, хазяйство з кізочками, ботанічний склад. Зоокомплекс займає близько 100 гектарів. Відпочивати тут можна цілий день, і вам точно не набридне!

Замок Краварже

Ще один відомий замок в місті. З’явився він в ХІІІ сторіччі. Неодноразово його руйнували та заново реставрували. Наразі тут знаходиться музей.

АМ Лінгвіста – компанія, яка займається працевлаштуванням в країни Європи. Одна з найпопулярніших країн – це Чехія. Саме тому ми розповідаємо про цікаві міста, аби наші клієнти змогли у вільний час проводити з користю. Найти роботу в Чехії з нами реальність. Більше інформації про працевлаштування шукайте на нашому сайті.

Поделитись
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 362 04 74
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27
Задати питання