Легальна робота в Європі

Що подивитися в Празі? ТОП-10 пам'яток

958

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Прагу вважають одним з найгарніших та найстаріших міст у всій Європі. Щороку столицю Чехії відвідують десятки тисяч туристів, які з’їжджаються подивитися на найгарніші та найцікавіші місця у місті. Не можливо не милуватися чарівними вуличками, де поєднується середньовічна та сучасна архітектура. Часто гості міста запитують: на що варто подивитись і які головні пам’ятки Праги? Цікавого в столиці Чехії справді дуже багато. Вона багата на різноманітні історичні споруди, музеї, театри, замки та паркові асамблеї. Порівняно з іншими містами Європи, для прикладу, з Парижем чи Римом, Прага недороге місто. Найкраще їхати до чеської столиці саме весною, оскільки кількість туристів значно нижча, аніж в інші пори року.

Головні пам’ятки Праги

Празький град

Ця надзвичайна будівля побудована ще в ІХ-Х сторіччі. На сьогодні Празький град – найбільша в світі резиденція президента країни, однак її територію може відвідувати будь-який турист. На території граду розташований Королівський сад, Оранжерея та Літній палац королеви Анни.

Вишеград

Обов’язково варто подивитися на чарівну фортецю Вишеград, яка знаходиться на пагорбі поблизу річки Влтава. Якщо ви хочете відчути старовинну історію Праги, то це місце не можна оминути. Також тут можна побачити готичний собор Святих Петра та Павла, кладовище, на якому поховано чимало визначних особистостей Чехії.

Танцюючий будинок

Незвичний архітектурний витвір був зведений у 1996 році. Ця будівля побудована в стилі деконструктивізму, а в середині неї знаходиться офісний центр. Однак туристи, котрі бажають побачити це диво архітектури, мають змогу його побачити та зробити світлину.

Порохова вежа

Серед численних старовинних архітектурних пам’яток Праги, ця вежа чудово виділяється та приваблює туристів зі всієї Європи. Саме з цієї вежі можна побачити чудову панораму всієї Праги, яка зачаровує своєю красою.

Карлів міст

Напевне немає такої людини, яка б їхала в Чехію і не хотіла побачити цей дивовижний міст. Про нього говорить вся Європа! Карлів міст відкритий в далекому 1380 році та пов’язує старе місто з Празьким градом. Саме його вважають символом столиці Чехії.

Кафедральний собор Святого Віта

Справжня перлина готичного мистецтва знаходиться в самому серці Празького граду. Інтер’єр собору вражає не лише своєю величчю, а й надзвичайною стелею з арочними прольотами та прекрасними вітражами. Якщо ви досі не знаєте, що подивитись в Празі, то обов’язково маєте звернути увагу на Собор Святого Віта.

Національний музей

Всім любителям історії Чехії варто відвідати Національний музей, який розташований на Вацлавській площі. Він побудований в стилі неоренесансну і його вважають найбільшим музеєм всієї країни.

Староміська площа

На цій площі завжди збирається велика кількість туристів, і не дарма! Саме на Староміській площі можна побачити найрізноманітніші старовинні будівлі, які побудовані в різних стилях.

Празькі куранти

Саме з Староміської площі можна побачити легендарні празькі куранти, які вважають найстарішими в світі. Вони були створені в 1410 році та працюють до сьогодення.

Національний театр

Для поціновувачів справжнього мистецтва Національний театр стане місцем справжнього задоволення. В головному театрі Чехії можна подивитись драматичні вистави, балет та оперу. До театру приїжджають зірки світового мистецтва, відомі композитори, актори, а дійство з ними – пропустити неможливо. Ви будете зачаровані витонченим інтер’єром театру, який прикрашений численними картинами та статуями.

Працювати в Чехії можуть й українці, а у вільний час відкривати найгарніші пам’ятки Праги та всієї країни. Чехія – недорога та доступна країна для наших громадян. На сайті Євроворк ви можете дізнатись корисну інформацію про роботу в Чехії.

Поделитись
Задати питання
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 363 40 64
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27