Легальна робота в Європі

Що подивитись у Закопане?

324

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Місто Закопане відоме як гірськолижній курорт не лише в Польщі, а й у всій Європі. Щозими величезна кількість туристів приїжджає сюди для того, щоб провести свою відпустку й канікули, катаючись на лижах, сноубордах, санках, насолоджуючись свіжим гірським повітрям. З України вистачає турів до відомого гірськолижного курорту, проте місто унікальне не лише завдяки зимовому відпочинку. Неймовірна природа приваблює людей, місто може вражати не лише у зимовий період, а й в інші пори року, бо подивитись у Закопане є на що. Пропонуємо список місць, які варто відвідати в Закопане впродовж всього року.

Місця, які варто відвідати у Закопане

Пішоходна вулиця Крупувки

Вулиця Крупувки – відома не тільки у Закопане, а у всій Польщі, входячи в п’ятірку найвідоміших у країні. Її довжина – понад 1 км. Гуляючи цією вулицею, ви зможете відчути всю атмосферу міста, поласувати смачною татрівською кухнею (наприклад, спробувати місцеві сири), купити справжні шерстяні светри та одіяла, дерев’яні кухонні прибори та інше. Поблизу вулиці протікають невеличкі струмочки, на які можна сходити подивитись та зробити чудові світлини.

Музей Татр

Якщо ви досі думаєте, що ходити по музеях – нудно, то ви точно не були в Татровському музеї. Відвідавши цей музей, ви не лише побачите багато цікавих місцевих експонатів, а й дізнаєтесь більше про культуру місцевих жителів, їхні традиції та звичаї.

Заповідник «Морське Око»

Приїхати в Закопане й не відвідати «Морське око» - помилка будь-якого туриста. Якщо ви давно мріяли побачити справді вартісні та чарівливі гірські пейзажі – виділіть час, аби поїхати до «Морського ока». Це найвідоміше польське гірське озеро, глибина якого 53 м, площа – 35 гектар. На озері можна покупатись, поплавати на човнах, або відправитись у пішохідну прогулянку навколо озера.

Аквапарк

Якщо вам набридли гірськолижні прогулянки, відправляйтесь у місцевий аквапарк. Він знаходиться неподалік Привокзальної площі. Загальна площа аквапарку становить 1361 кв. м. Він побудований за спеціальним проектом з найрізноманітнішими гірками та водними атракціонами, які підійдуть людям різної вікової категорії. Для тих, хто не любить водяні гірки, є чудовий басейн довжиною 25 кілометрів. Можна просто поплавати й добре відпочити.

Храм Фатімської Божої Матері

Цю церкву вважають духовним центром м. Закопане, вона знаходиться за декілька кілометрів від центральної частини міста. Вражає не лише архітектура храму, а й вид навколо нього. Туристам подобається робити світлини на фоні природи поблизу храму, адже вид й справді вражаючий!

Театр ім. Ст. І. Віткевича

Навіть в такому туристичному місті, як Закопане є театр. Не варто забувати, що це місто вважають культурною столицею. У театрі постійно збирається вся місцева інтелігенція, тут проводять цікаві постановки та сезонні фестивалі.

Їдучи до Польщі на роботу, варто не забувати відвідувати найкращі міста країни. До цього списку варто віднести й Закопане – природно красиве та цікаве польське місто.

Поделитись
Задати питання
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 363 40 64
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27