Легальна робота в Європі

Що чекає українців у Польщі міфи і реальність - частина 2

3366

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Раніше ми вже розповідали, що існує чимало хибних думок, щодо життя українців в Польщі, і більшість з них - негативні. Насправді, робота в Польщі, звичайно, не легке, але вона дозволяє нашим співгромадянам реально заробити, а саме проживання за кордоном аж ніяк не таке складне, як його описують.

Сьогодні ми розвіємо ще кілька міфів про життя українців в Польщі.

Закони

Міф: польське законодавство суттєво відрізняється для самих поляків і гостей країни, ущемляючи права останніх.

Реальність: насправді, це зовсім не так. Ніхто не ставить українців в невигідне становище в плані законів, поліція не відноситься до них упереджено і ніяк не виявляє негативне ставлення до іноземців.

Більш того, українцям не рідко робляться поблажки, закони не такі самі, принаймні, в разі дрібних порушень. Так, наприклад, за неправильну парковку перший раз вам тільки дадуть попередження і відпустять, попросивши бути уважніше, але якщо ви потрапите на цьому вдруге, то доведеться сплатити штраф, нарівні з поляками.

Податки

Міф: в Польщі просто величезні податки, вам доведеться віддавати чи не половину зарплату, щоб погасити всі податки, в результаті це вкрай невигідно для українців, так як вони нічого суттєво не запрацюють.

Реальність: насправді, податки в Польщі трохи вище, ніж в Україні, але відчувають це тільки підприємці, у яких в обороті постійно знаходяться досить великі суми грошей. Що ж стосується працівників, які отримують всього кілька тисяч злотих на місяць, податки аж ніяк не такі значущі.

Крім того, вирушаючи на заробітки в Польщу, більшість претендентів заздалегідь знає, яку суму чистими він буде отримувати, так як роботодавці вказують зарплату за годину в нетто, тобто, вже за вирахуванням всіх податків.

Етична сторона питання

Міф: нерідко можна почути, що патріоти ніколи не залишать рідну країну і не поїдуть за кордон на заробітки.

Реальність: все прекрасно розумію, що на заробітки людина їде не від хорошого життя. Крім того, роботу в Польщі можна розглядати як прекрасний досвід, який можна застосувати і повернувшись додому, а ввозяться заробітчанами гроші відіграють позитивну роль у розвитку української економіки.

У підсумку можна сказати одне: не варто вірити всьому, що говорять люди. Поїхавши до Польщі, ви зможете побачити все своїми очима і зробити власні висновки.

Поделитись
Задати питання
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 363 40 64
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27