Легальна робота в Європі

Де купувати продукти в Польщі?

3587

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

В першу чергу, коли думаєш про переїзд в іншу країну, цікавлять ціни на продукти харчування. Найбільш актуальним це питання може виявитися заробітчанам, які працюють на роботі в Польщі. Куди ж краще піти за покупками, щоб заощадити зароблені гроші і привезти більшу частину додому?

У Польщі працює багато мереж супермаркетів. Найпопулярніші з них Biedronka, Tesco, Kaufland, Lidl і Auchan. Про це сьогодні і поговоримо!

Biedronka (Бєдронка)

Одна з найбільших торгових мереж Польщі, яка користується популярністю серед українців. Супермаркети належать португальській компанії. Кількість супермаркетів перевищує 2000 і розташовані в кожному місті, навіть в маленьких селищах. Ці супермаркети відомі найнижчими цінами на території Польщі, особливо на молочну продукцію. Недорого тут можна купити і м'ясо, ковбасу, сосиски, фрукти, овочі, побутову хімію і навіть дитячі товари разом з одягом. За дуже вигідними цінами можна купити акційні товари (наприклад, сковорідку за 20 злотих = 140 гривень). Про акції в супермаркеті дізнаємося на їх же сайті.

У магазині можна повернути Tax Free (повернення податку в 23%) через систему Global Blue (фірма бере 10% за свої послуги, тобто 23% - 10% = 13%, які Вам повертають).

TESCO (Теско)

Супермаркети TESCO можна зустріти по цілій Польщі. Вони належать британській корпорації. У цих супермаркетах можна купити все починаючи від продуктів харчування і до побутової техніки. У Теско можна придбати продукти їх власної лінії, які характеризуються низькою вартістю і хорошою якістю. Дуже якісним є м'ясо, так як згідно з правилами супермаркету, воно ніколи не заморожується і продається тільки свіже. Будучи постійним клієнтом в Теско, бажано зробити собі клубну картку. Власник карти має безліч переваг: знижки, накопичуються бали, якими потім можна буде розраховуватися на касі. У магазині можна оформити Tax Free, яке повертають через систему Global Blue.

Kaufland (Кауфланд)

Мережа німецьких супермаркетів з адекватними цінами і величезним вибором будь-якого товару. Тут дійсно дуже великий вибір  різних товарів. В цьому супермаркеті, кетчупи, соуси і майонези мають свій окремий величезний стелаж, що вже говорити про інші продукти. Якщо Вас цікавить будь-який важкодоступний продукт, тоді запрошуємо в Kaufland!

Lidl (Лідл)

 Німецька мережа супермаркетів є дійсно конкурентом Бедронці, так як ціни тут наближені до Бедронки, а може навіть і такі ж самі. Супермаркетів теж дуже багато на території Польщі, практично в кожному місті. Різниця тільки в тому, що Бедронка в основному розміщується в центрі міста, а Лідл на околиці. Крім дешевих продуктів харчування, в Лідлі можна придбати якісну німецьку побутову хімію. Недоліком для іноземців є те, що тут не можна оформляти Tax Free.

Auchan (Ашан)

Французька мережа гіпермаркетів, представлена ​​в багатьох європейських країнах. Серед поляків саме ця мережа користується великою популярністю, так як тут можна купити все, починаючи від продуктів харчування і закінчуючи цілими відділами з одягом і побутовою технікою. Дуже вигідно в гіпермаркеті купувати акційні товари і продукти власної торгової марки Auchan.

Для іноземців цей супермаркет має одну велику перевагу - тут можна повернути Tax Free в повному обсязі.

Вдалих Вам покупок!

Поделитись
Задати питання
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 363 40 64
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27