Легальна робота в Європі

Діти можуть виїжджати за кордон без згоди батьків, котрі не платять аліменти

765

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

На даний момент, після внесення змін до Сімейного кодексу України, один з батьків, з ким живе дитина, може вивозити дитину на короткий період часу за кордон без згоди іншого, якщо він заборгував виплату аліментів.

Це все випливає зі статті Сімейного кодексу України від 6 лютого 2018 року. Витяг із Сімейного кодексу України: "Той з батьків, з ким після засідання суду буде проживати дитина, незалежно від іншого приймає рішення про тимчасовий виїзд дитини за кордон з лікувальною метою, виїзд пов'язаний з їїнавчанням, відпочинком, якщо у позивача є довідка, видана органом виконавчої служби , про присутність заборгованості по виплатах аліментів, розмір якої перевищує суму оплат за 6 місяців. "

Спеціальну довідка можна отримати в органах державної виконавчої служби. Якщо є заборгованість, що перевищує 6 місяців, тоді Ви можете самостійно вирішувати про можливість дитини виїхати за кордон.

Також, додатково боржника, який 6 місяців не виплачує аліменти, можуть обмежити в управлінні автомобілями, заборонити користуватися зброєю. Якщо боржник і далі не може виплатити суму аліментів, тоді в післяробочий час його можуть примусити до соціальних робіт. Вид робіт визначають відповідальні за це органи.

Розмір аліментів

З 2018 року розмір аліментів збільшили: тепер їх розмір повинен бути не менше 50% від прожиткового мінімуму (раніше міг бути і 30%).

В цьому році, розмір аліментів складе 746 гривень в місяць на одну дитину до 6 років, і мінімум 930 гривень на місяць від 6 років.

Позивач може вимагати збільшити розмір виплат залежно від кількості дітей.

Поделитись
Задати питання
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 363 40 64
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27