Легальна робота в Європі

Дипломовані українці можуть працювати в Польщі по спеціальності

5285

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Україна займає третє місце в світі за рівнем освіченості після Північної Кореї та Латвії. Індекс економіки знань становить 99,8%. Одночасно, в Україні є велика проблема з захистом інтелектуальної власності.

У той же час, майже половина українців хочуть здобути вищу освіту за кордоном, тому що не довіряють українським вузам і якості освіти. Більша частина наших громадян хочуть знайти роботу в Польщі і залишитися там, на ПМЖ, що пояснюється низькою ймовірністю знайти високооплачувану роботу в Україні.

Згідно з дослідженнями Нацбанку Польщі, майже половина українців, які працюють в Польщі на тимчасових і постійних роботах, мають вищу освіту. Вищий рівень освіти виявився серед молоді - 54,6%. У польському уряді, такі обставини вважають неприродними, коли освічена людина займається низькокваліфікованою працею, тому вирішено дати можливість дипломованим фахівцям з українськими дипломами перекваліфікуватися.

Які ж є можливості для перекваліфікації?

По-перше, для того, щоб українці могли працювати на підставі «наших» дипломів за кордоном, Україна приєдналася до Лісабонської конвенції, і підписала письмову угоду з 20 країнами про взаємне визнання дипломів про освіту. Було підписано угоду, в тому числі й з Польщею. Але, щоб була можливість працювати за фахом в тій же Польщі, потрібно в першу чергу підтвердити диплом і отримати на нього «апостиль».

Після підтвердження диплома, не завжди вийде працювати за фахом. У багатьох випадках, доведеться перекваліфікуватися, пройти спеціальну практику або додаткове навчання. Також, медичні спеціальності вимагають здачі повторного іспиту польською мовою, щоб підтвердити диплом.

Переважно, шлях визнання кваліфікації за кордоном довгий і тернистий, але після його проходження, фахівець відразу ж претендує на хороше робоче місце з високою оплатою праці і довгостроковим контрактом.

Ознайомитися з вакантними посадами в Польщі, Словаччині, Чехії, а також Болгарії можна у нас на сторінці - https://eurowork.com.ua/vakansii. Менеджери нададуть детальну інформацію з питань працевлаштування і допоможуть зробити всі потрібні документи.

Поделитись
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 362 04 74
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27
Задати питання