Легальна робота в Європі

Де можна відпочити в Чехії на вихідних

2637

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Європа не один рік цікавить українців, як і роботою, так і відпочинком. Їдучи на роботу в Чехію, ви неодмінно матимете час, щоб відпочити. Більшість українців, маючи вихідні, задумуються, чи можливо щось побачити нове за вікенд, або ж спробувати подорожувати країною. Оскільки Чехія – це та країна, яка славиться своїми визначними місцями, то виникає за питання: де можна відпочити в Чехії на вихідних? Ми підготували для вас коротенький список цікавих та незвичних місць, де можна вдало провести свій вільний час.

Моравський Карст

Якщо ви втомились від міського шуму та архітектурних пам’яток, то можливість відвідати цю пам’ятку не можливо впустити. Моравський Карст – один з найвизначніших заповідників карстових печер в Центральній Європі, який знаходиться всього за 30 км від чеського міста Брно. На території цього дива природа розміщено близько 400 різноманітних печер. Нині Моравський Карст добре облаштований для туристів: найкращі екскурсії, чимало вказівників та професійний супровід із спорядженням.

Танцюючий будинок в Празі

Місто, яке дивує своєю архітектурою та пам’ятками – це Прага – столиця Чехії. Варто видіти одне з найцікавіших архітектурних споруджень – Танцюючий дім. Ця будівля має свій символічний сенс, і означає танцюючу пару – чоловіка та жінку. В будівлі знаходяться офіси міжнародних компаній, проте будь-який охочий має змогу відвідати знаменитий Танцюючий дім.

Парк Богемініум

Парк національного значення Богемініум знаходиться в Маріанських Лазнях, і вважається одним із найбільших парків мініатюр. Всі моделі Богеніум відтворюють найвідоміші собори з найточнішими деталями. Це місце точно вам запам’ятається, та ідеально підійде для відпочинку з сім’єю та дітьми.

Пльзеньске історичне підземелля

Якщо ви ще не знаєте, де відпочити в Чехії на вихідних, то цей варіант вас точно здивує. «Місто під містом» або Пльзенське історичне підземелля – це мережа різних лабіринтів, ходів, де знаходяться винні погреби та пивоварні. Самостійно спускатися не можна, за безпеку відповідають професійні екскурсоводи, які супроводжують під час такої екстремальної екскурсії.

Музей алхіміков та магів

Не любите традиційні музеї та хочете чогось незвичайного, тоді у вас точно виникне бажання відвідати Музей алхіміків та магів. Він розташований в столиці Чехії – Празі. В самому ж музеї діють екскурсії, зокрема по залу історії алхімії, кабінету-лабораторії Бертольда Шварца, який був відомим чеським алхіміком. Квитки коштують в музей – 190 крон на одну дорослу людину, є інші тарифи, котрі залежать від віку та кількості людей.

Аквапарк AquaPalace

Вас точно не залишить байдужим найбільший аквапарк Чехії! Цей гігантський комплекс ділиться на зони, а саме: зона відпочинку, фітнесу, спа, для дітей, реабілітації. В кожній зоні є чим зайнятися, такий відпочинок запам’ятається точно надовго. Вартість квитка: дорослий – 280 крон, для дітей – 140 крон. 

Щоб поїхати працювати, а також мати змогу у вільний час подорожувати країною, наша компанія пропонує свої послуги. Легальну роботу в Чехії ми надаємо своїм клієнтам, а також на нашому сайті є багато вигідних пропозицій та вакансій. Компанія Евроворк дає можливість влаштуватись на роботу, яка ідеально підійде Вам!

Поделитись
Задати питання
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 363 40 64
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27