Легальна робота в Європі

Де в Польщі можна купити українські продукти?

4534

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Українські продукти, а особливо солодощі, вже давно підкорили світ. Не є винятком і Польща. У зв'язку з цим, все більше польських магазинів імпортують українські продукти (спиртне і їжа займає перше місце серед імпортованих товарів). У багатьох польських супермаркетах можна придбати українську продукцію, від солодощів і аж до сала. Сьогодні, ми зібрали короткий список кафе, ресторанів, супермаркетів і продуктових магазинів, де можна придбати товари «родом з України» на роботі в Польщі.

Гіпермаркет Ашан ( «Auchan») - французька мережа гіпермаркетів, представлена ​​практично в кожній країні Європи. Саме в Польщі, тут можна відшукати українську продукцію: торговельних марок «Верес», «Galicia», а також ласощі ТМ «Roshen» (вафлі, печиво, цукерки, торти).

Українські солодощі (Ukraińskie słodycze) - едем для мисливців за солодким. Як всім давно відомо, українські солодощі вважаються одними з кращих у світі. Тому, в Польщі відкрили декілька магазинів, де можна купити солодощі з України ТМ «Roshen», «АВК», «Світоч» та «Лукас». Також, тут можна придбати халву, вафлі, печиво і навіть «Львівську каву». Магазини розташовані в Хелмі та в Любліні, але працює ще й інтернет-магазин солодощів (http://www.ukrsol.pl/).

Кухні світу ( «Kuchnie świata») - продуктові магазини в найбільших містах Польщі, де пропонують товари з різних країн світу. Нещодавно, там з'явилися і продукти з України: соуси, кетчупи, закрутки, соки та солодощі. Продукти можна також замовити в Інтернеті.

Магазин «Ностальгія» у Варшаві - тут можна знайти продукти зі Східної Європи та Азії. Продаються тут і товари з України. Як кажуть самі мешканці Варшави «Не пізнав життя той, хто не спробував українських пельменів». Мають свій інтернет-магазин, де можна замовити онлайн навіть готовий обід або вечерю по території Варшави або околиць.

Супермаркети Carrefour - часом можна наштовхнутися на такі продукти з України як соуси та кетчупи, але що насправді варте уваги то це цукерки. Їх вибір майже такий самий, як і в Україні.

Поделитись
Задати питання
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 363 40 64
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27