Легальна робота в Європі

Найголовніші та найбільші аеропорти Чехії

332

Все о работе в офисе: очень хорошая зарплата и работа

Робота в Чехії – одна з найдоступніших для українців у Європі. Через велику кількість робочих місць та гідну заробітну плату наші громадяни масово їдуть до цієї країни, аби покращити фінансове становище. Чехія територіально знаходиться не так близько від України, тому варто обрати зручний транспортний засіб, щоб дістатися місця призначення. Найчастіше українці обирають автобуси, проте в 2019 та 2020 рр. популярності став набувати повітряний транспорт.

Чому українці надають перевагу літакам? Насамперед, – це зручно, комфортно, а також заощаджує ваш час. Вам не потрібно перебувати в дорозі добу (а іноді й більше), переліт займе всього до 2-х годин. З появою лоукостерів використовувати повітряний транспорт може кожний, адже це вигідно.

Є чималий список авіакомпаній, які здійснюють регулярні перельоти до Чехії з України:

 • МАУ;
 • Czech Airlines CSA;
 • Smart Wings;
 • Air Baltic;
 • LOT Polish Airlines;
 • Belavia;
 • KLM Royal;
 • Turkish Airlines;
 • Lufthansa та інші.

Окрім вищезгаданих компаній, є чимало лоукостерів. У Чеській Республіці працює 91 аеропорт, з них 7 міжнародних. Пропонуємо детальніше ознайомитися з найголовнішими та найбільшими аеропортами Чехії, адже під час польотів до цієї країни,інформація вам неодмінно стане в нагоді.

Празький аеропорт Вацлава Гавела

Аеропорті ім. Вацлава Гавела у Празі – найбільший у Чеській Республіці. Співпрацює з 50-ма авіакомпаніями. Щороку з аеропорта літають понад 15 млн пасажирів за 150 напрямками по всьому світу. Складається з 5-ти терміналів. Доїхати до аеропорту з Праги можна на таксі, автобусі, шатлі та трансфері. З аеропорту Вацлава Гавела можна відразу їхати вінші міста, наприклад, в Карлові Вари, Оломоуц, Брно, адже постійно курсують автобуси у різні міста Чехії. В аеропорту працюють банки, магазини, аптеки, ресторани, туристичне та інформаційне бюро, дитяча ігрова кімната та інші зручності для пасажирів.

Аеропорт Брно-Туржани

Брно-Туржани знаходиться поблизу чеського міста Брно, здійснює як і міжнародні рейси, так і всередині країни. Доїхати до Брно можна найрізноманітнішим транспортом, який постійно здійснює регулярні перевезення, така поїздка займе близько 20 хвилин до центру міста. Детальну інформацію про авіакомпанії, з якими працює аеропорт, можна дізнатись на офіційному сайті Брно-Туржани.

Аеропорт імені Леоша Яначека в Остраві

Аеропорт розташований поблизу міста Острава (за 20 км від міста). Від центральної станції міста до аеропорту можна доїхати шатлом, потягом, таксі або рейсовим автобусом. Працює 24 годин на добу упродовж цілого року. Пасажирські рейси здійснюють такі авіакомпанії: LOT, Smart Wings, Tunisair, Travel Service, Onur Air, Ryanair, Tailwind Airlines.

Аеропорт в Карлових Варах

Аеропорт Карлових Вар порівняно з іншими невеликий,тут працює всього лише 3 термінала, однак з аеропорту здійснюються не лише внутрішні авіаперельоти, а й міжнародні. Знаходиться за 4 км від центру міста.

Аеропорт в Падрубіце

Аеропорт побудований лише в 1995 році, але має важливе значення для Чехії. У зв’язку з тим, що аеропорт розташований в центрі країни, він є відправною точкою для міжнародних пересадок довгих перельотів. З аеропорту Падрубіце легко дістатися і в Україну, й в інші європейські держави. Аеропорт розташований за 4 км від центру Падрубіце.

Якщо ви плануєте мандрівку до Чеської Республіки за допомогою повітряного транспорту,детальнішу інформацію про перельоти до потрібного міста ви можете дізнатись на офіційних сайтах вище згаданих аеропортів або ж на сайтах авіакомпаній, які здійснюють авіаперельоти в Чеську Республіку.

Поделитись
Задати питання
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 363 40 64
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27