Легальна робота в Європі

Гаряча лінія для українців, що працюють в Польщі

8818

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Інспектор праці Лішчек проголосив відкриття інформаційної гарячої лінії для українців, котрі працюють на території Польщі. Він повідомляє, що тут на даний момент працює близько двох з половиною мільйонів іноземних громадян, з них близько 800 тисяч працюють нелегально.

«Головне є те, що кожен українець повинен офіційно працювати на території Польщі і платити офіційно податки в державну казну, а не віддавати гроші" в кишеню "роботодавцю», - зазначив міністр. Він повідомляє, що це може бути і не буде вигідно для громадян України, але все ж, нелегальна праця оплачується значно нижче. А офіційне оформлення має багато переваг. Консультацію можна отримати з 16.00 до 20.00 за наступним номером телефону 22 111 35 29.

З якими питаннями українці можуть звертатися на гарячу лінію?

Іноземці по вище вказаному телефону можуть дізнатися все про діючі правила працевлаштування і про те, як звернутися зі скаргою і до кого, якщо роботодавець не дотримується певних правил і прав працівників.

Телефон довіри обслуговується працівниками, які вільно володіють українською мовою. До того ж, на веб-сторінці інспекції праці розміщена інформація написана українською мовою, тут пояснюється, як і в яких випадках можна користуватися телефоном довіри.

Лішчек каже, що бувають ситуації, коли роботодавці використовують їх східних сусідів: не виплачують зарплати або платять набагато менше заявленого, вираховують із зарплати незрозумілі суми, або ж не забезпечують хороших і комфортних умов праці.

У всіх цих ситуаціях, кожен українець на роботі в Польщі може звернутися на гарячу лінію і дізнатися як же поступити далі.

Поделитись
Задати питання
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 363 40 64
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27