Легальна робота в Європі

Гірськолижні курорти Чехії

1637

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Зиму в Чехії полюбляють не тільки жителі, а також туристи та гості країни. Зимовий відпочинок – це можливість отримати нові враження, а також провести час з сім’єю, з дітьми, а також з друзями. Зимовий відпочинок не можна уявити без лиж, які надзвичайно популярні в Чехії. Ми вже писали про гірськолижні курорти Польщі, а сьогодні хочемо ознайомити з кращими місцями, де можна покататися на лижах в Чехії.

Гірськолижний сезон в країні триває з січня до початку квітня, тому бажаючі можуть обрати зручний час й влаштувати собі незабутні вихідні в горах. Головна перевага відпочинку в Чехії – можливість поєднувати активний відпочинок в горах з різноманітними екскурсіями, оскільки Прага – столиця країни, знаходиться зовсім поряд з горами.

Гірськолижні курорти Чехії – одні з найкращих в Європі. До них відносять такі комплекси: Шпіндлерув Млин, Пец під Снежкоу, Рокитніце над Ійзероу. Ці місця – це найкращі варіанти не тільки для любителів екстремального катання, а й на їх території знаходяться спа, басейни, гірськолижні дитячі школи.

Рокитніце над Йізероу (Rokytnice nad Jizerou)

Розташування цього гірськолижного курорту досить зручне, поблизу невеличкого містечка Крконош в західній частині країни. В комплексі є два лижні центри – Студени та Лиса гора. Рокитніце над Йізероу пропонує прекрасні умови не тільки для тих, хто катається на лижах. Будь-який любитель катання на сноуборді знайде чим зайнятись на курорті. Окрім того, в гірськолижному комплексі є траса, яка освічується в темну пору доби, тобто кататись можна ледь не до ночі.

Пец під Снежкоу (Pec pod Snezkou)

Пец під Снежкоу знаходиться в долині річки Упа. Місто отримало назву в честь гори Снежка, у підніжжі якої й знаходиться. Гора Снежка – найвища гора в Чехії, її висота 1602 м. Гірськолижній курорт Пец під Снежкой – чудове місце для катання на гірних та бігових доріжках. Через те, що курорт досить великий, тому підійде як для дорослих, так і для дітей. Всього є 11 трас, в тому числі і ті, що освітлюються вночі.

Шпіндлерув Млин (Spindleruv Mlyn)

Шпіндлерув Млин – відомий гірськолижній курорт по всій Європі. Він знаходиться на висоті 715-1300 м над рівнем моря. На цьому курорті можна не тільки відпочити, а й подивитись на різноманітні змагання із зимового спорту. Гірськолижні тури в Шпіндлерув Млин розпочинаються ще з грудня та тривають до квітня. В Шпіндлерув Млині є чимала кількість розважальних та спортивних закладів, зокрема 52 ресторани, 17 дискотек, нічні клуби, бари, кінотеатри, магазини, басейни та фітнес центри.

Часто в людей виникає питання: як дістатися на гірськолижній відпочинок в Чехії? Найпопулярніший спосіб – це їхати в столицю – Прагу, оскільки звідти курсують автобуси у всі гірськолижні містечка та курорти. Детальніше маршрут можна знайти безпосередньо вже в Інтернеті.

Гірськолижні курорти в Чехії – це можливість чудово провести вільний час від роботи, якщо ви працевлаштовані в Чехії. В компанії АМ Лінгвіста завжди раді людям, які не бояться їхати за кордон працювати й у вільний час подорожувати.

Поделитись
Задати питання
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 363 40 64
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27