Легальна робота в Європі

Гірськолижні курорти Польщі

1216

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

З початком зими чимало любителів активного відпочинку починає обирати кращі місця, де можна гарно провести свої зимові канікули чи просто вихідні. В багатьох зима асоціюється саме з горами ти лижним видом спорту. Польща займає вагоме місце в Європі серед країн, де можна активно провести час в горах.

Зимові курорти в Польщі з'явилися давно. Оскільки місцеві надра багаті на вугілля, то в соціалістичні часи саме в Сілезії багато зробили для «культурного дозвілля» пролетаріату. Так з'явилися перші підйомники та траси. За півстоліття тут на лижі стало кілька поколінь поляків. Після розвалу соціалістичної системи в Сілезії не стали заради наживи вичавлювати останнє із старезних кріселок і бугелів, а крок за кроком модернізували інфраструктуру.

Різноманітні курорти з трасами різного рівня складності не залишать вас байдужими ні на мить. Надсучасні гірськолижні курорти здивують вас не лише бездоганним сервісом, а також сучасною технікою, новими підйомниками та прокатом хорошого лижного спорядження та одягу.

Крім того, на кожному курорті у вас буде можливість обрати для себе готель із комфортним номером, поїсти в багатьох ресторанах і кафе, і обрати для себе, окрім лиж, багато інших розваг - катання на санках чи сноубордах, екскурсії, альпіністські підйоми, спа-процедури та багато іншого.

Найпопулярніші гірськолижні курорти Польщі

Закопане (Zakopane)

Закопане вважають найпопулярнішим гірськолижнім курортом країни, завдяки своїй інфраструктурі курорт називають «зимовою столицею» Польщі. Він знаходиться біля підніжжя польських Татр, в 116 км від Кракова.

На території курорту існує 6 основних зон катання різних рівнів складності, які знаходяться в діапазоні 860-2000 м. Це відкриває практично необмежені можливості для лижного та санного спорту. Працюють підйомники з ранку до пізнього вечора протягом досить тривалого терміну. Лижний сезон починається тут на початку грудня і триває майже до половини квітня. Всього в Закопане і його околицях понад 60 підйомників, а загальна протяжність трас перевищує 65 км.

На гірськолижний відпочинок в Закопане туристи приїжджають не тільки заради лижних трас, а й заради своєрідного гуральского фольклору та мальовничій дерев'яної архітектури. Окрім катання на лижах, ви зможете також поплавати у відкритому басейні з водою з геотермального джерела, покататись на ковзанах, відвідати піші та верхові прогулянки з гідами по національному парку.

Чорна гора (Czarna Góra)

Гірськолижна база Чорна гора (Czarna Góra), розташована в 6 км Бялки Татшанської. Біля підніжжя гори Снежник, невеликими кроками був побудований курорт, який здатен виправдати надії не тільки початківців, але і досвідчених лижників. Три канатні дороги і кілька додаткових підйомників підтримують маршрути (майже 10 км) всіх рівнів складності. Траси не тільки чітко прокладені, утрамбовані і зазвичай добре підготовлені, але до того ж ще і добре інтегровані в гірське середовище.

У гарну погоду з спостережної вежі на вершині хребта Чорної гори можна насолоджуватися неймовірно красивими гірськими пейзажами. Щорічно тут розвивається інфраструктура, прокладаються нові траси, удосконалюються системи штучного засніження, які поступово стають основною умовою нормального функціонування більшості гірськолижних курортів Польщі.

Щирк (Szczyrk)

Гірськолижній курорт Щирк знаходиться в Бескидах, у підніжжі двох гір – Скшичне та Климчок, всього за 120 кілометрів від Кракова. Бескиди - це зовнішня гряда Карпат. На території Польщі Бескиди стеляться від східної польсько-чеського кордону до верхньої течії Сана. У пейзажі переважають пологі, зарослі лісом схили і чарівні гірські луки.

Зимовий курорт Щирк вважають одним з найкращих центрів зимового відпочинку Польщі, а по кількості лижних об’єктів і трас він може позмагатися із відомими альпійськими курортами. Тут є чотири трампліна і бігові траси, а гірськолижні траси здатні задовольнити найдосвідченіших і вимогливих гірськолижників. Чотири зони катання в Щирку: Dunacie, Salmopol (комплекс Бяли Кшиж), Beskidek (комплекс Била), і Malinow (комплекс Чирна-Соліско).

Гірськолижні тури в Щирк починаються з появою першого снігу, десь вже в кінці жовтня, але на лижах комфортно можна кататися, починаючи з грудня. Кількість днів із сніговим покривом коливається від 90 до 140 на рік. Клімат гарний також і тим, що в районі Щирка ніколи немає сильних вітрів.

Шклярська Поремба (Szklarska Poreba)

Гори, ліс, водопади, прекрасніші ландшафти – все це вас може зачарувати на одному з найгарніших зимових курортів в Судетах. Шклярська Поремба знаходиться в долині річки Кам’яної. Шклярську Порембу справедливо називають «Перлиною Карконош».

Шклярська Поремба - це насамперед сучасна «Ski Arena» - п'ять лижних спусків, кожен з яких обладнаний бугельним підйомником: «Пухатек» (протяжністю 1468 м, з штучним освітленням) і «Бистра» (протяжністю 2910 м) - це прості траси, «Сніжинка» (2080 м) і «Лолобріджида» (4444 м) - складні траси, і нарешті, «Стіна» (2080 м) - найскладніша спускова траса, офіційно сертифікована для проведення лижних змагань міжнародного класу Тут же працюють і два крісельних підйомника, на яких лижники можуть піднятися на вершину Шреніца, розташовану на висоті 1362 метри над рівнем моря.

Гірськолижні тури в Шклярська Поремба проводяться з листопада по квітень місяць при гарантованому і стійкому сніговому покриві.

Карпач (Karpacz)

Гірськолижний курорт Карпач розташований серед гірського масиву Карконоше неподалік однієї з найвищих в Судетах гори Снєжка. На його схилах можна відпочивати цілий рік - чисте повітря, хвойні ліси і чиста вода створюють унікальний мікроклімат, який ідеально підходить для оздоровлення та відпочинку. Дістатися сюди можна як на автомобілі (120 км з Вроцлава), так і автобусом.

Взимку відпочинок в Карпачі справді особливий, бо стає одним із центрів активного зимового відпочинку в Польщі. Гірськолижні комплекси готові обслуговувати туристів з кінця листопада і до квітня. У своєму арсеналі вони мають чимало підйомників, які завезуть лижників і сноубордистів на одну з трас різного рівня складності, розташованих на висоті від 820 до 1350 метрів. Загальна протяжність трас близько 17 км. Для тих, хто любить «спокійні» лижі або санки є зона для катання поза трасами.

Серед інших розваг - басейн, сауни, катання на конях, численні дискотеки, ресторани, бари та інші заклади громадського харчування. Також тут проводяться різні змагання і розваги для туристів. Тому кожен зможе вибрати собі відпочинок до душі.

Поделитись
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 362 04 74
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27
Задати питання