Легальна робота в Європі

Іпотека в Польщі: як українцю купити квартиру за кордоном?

5232

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Квартира в Польщі - реальність чи нездійсненна мрія? Це питання цікавить усіх, хто планує поїхати за кордон не тільки на заробітки, а й залишитися жати. Звичайно, придбати квартиру відразу дуже складно, але ось іпотека дає шанс все-таки обзавестися своєю власною польською нерухомістю.

Як купити квартиру в кредит в Польщі?

Якщо ви поїхали на роботу в Польщі і працюєте вже не один рік, вийшли на достатній рівень заробітку, щоб знімати квартиру, а не тулитися в хостелі і забрали до себе сім'ю, то саме час подумати про придбання власної житлоплощі. Оформляти іпотеку в цій країні набагато вигідніше, ніж в Україні, так як відсотки тут набагато нижче, а якщо брати кредит на 20-30 років, то щомісячні виплати і зовсім будуть не більше, ніж оплата за орендовану квартиру.

Чи можна оформити іпотеку, маючи тільки тимчасову карту побиту?

Навіть якщо у вас ще немає постійного виду на проживання, оформити іпотеку - це реально. Звичайно, кредит готові надати не всі банки, однак багато хто готовий піти вам на зустріч, наприклад, BZ WBK і mBank. До речі, розмір кредиту може відрізнятися в кожному банку, тому, якщо вам не вистачає пропонованої суму на покупку обраної квартири, не поспішайте засмучуватися, а спробуйте звернутися в інший банк.

Які відсотки по іпотеці в Польщі?

Один з найважливіших питань - під які відсотки видається іпотечний кредит в Польщі? Точний відсоток багато в чому залежить суми, терміну і банку, однак він не перевищує 4% - для поляків він може становити 3,2%, для іноземців 3,7% -3,9%. Це значно менше, ніж в Україні чи Росії, але більше, ніж в інших європейських країнах.

Як довго розглядають заявки на іпотеку польські банки?

В середньому рішення, видати вам кредит на покупку квартири банк виносить за 2 тижні. Однак, це умовний період, який може варіюватися від 2 днів до 3 тижнів. До слова, обов'язковою вимогою для отримання іпотеки є отримання зарплати саме в цьому банку.

Який дохід потрібен, щоб оформити іпотеку в Польщі?

Фіксованої мінімальної суми доходи, щоб отримати кредит на квартиру в Польщі, немає. Маючи офіційну зарплату в 3000-3500 злотих в місяць цілком можна розраховувати на оформлення довгострокової іпотеки, проте, остаточне рішення буде прийматися з урахуванням багатьох факторів: кількість членів сім'ї, їх дохід, як давно ви працюєте на даному окладі і так далі.

У підсумку можна сказати, що купити власну квартиру в Польщі цілком реально. Зробити це можуть всі, хто пожив в цій країні певний період часу і має стабільний постійний дохід. Однак, дуже важливо розуміти, що покупка квартири аж ніяк не дає вам права на проживання на території Польщі без відповідних документів. Вид на проживання або громадянство доведеться оформляти окремо.

Поделитись
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 362 04 74
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27
Задати питання