Легальна робота в Європі

З України до Польщі за 200 гривень

2462

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Як дістатися з України до Польщі - актуальне питання для всіх заробітчан. Варіантів є дуже багато, але не всі вони оптимально підходять для тих, хто їде на роботу за кордон. Квитки на автобуси нерідко коштують досить дорого, а потяги йдуть не з усіх міст і не завжди в зручний час.

З 15 червня в українців з'явився ще один зручний і недорогий спосіб перетнути польський кордон. Його надає «Укрзалізниця», яка запускає новий недорогий поїзд, що прямує за маршрутом Ковель - Хельм.

З України до Польщі за 3 години

Відкриття нового маршруту відбулося 15 червня. Незадовго до цього пройшло його випробування, яке показало, що ніяких перешкод для старту немає. Перевозять пасажирів на рейковому автобусі марки Pesa, однак, якщо попит на нього буде високим, то в подальшому планується замінити даний транспорт на більш комфортабельний і практичний потяг.

Тривалість поїздки з Ковеля в Хельм становить трохи менше 3 годин. Українські прикордонники роблять перевірку рейсу на станції Ягодин, де поїзд зупиняється аж на півгодини, а вже в 13:41 по польскому часу він вже прибуває в Хелм. .

Вартість квитка до Польщі на рейковий автобус становить 203 гривні 68 копійок.

Надалі представники «Укрзалізниці» обіцяють відкрити ще кілька нових маршрутів за кордон. Так, з 1 серпня планується запустити прямий поїзд Київ - Краків, а ще через якийсь час є ймовірність організації прямого транспорту в різні міста Чехії.

Поделитись
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 362 04 74
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27
Задати питання