Легальна робота в Європі

Як іноземцю отримати іпотеку в Чеській Республіці?

2216

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Оформлення іпотеки надає можливість людині купити бажану нерухомість. Проте не всі українці володіють належною інформацією щодо оформлення іпотеки за межами України, а зокрема в Чеській Республіці. Фінансові консультанти стверджують, що іноземцям дозволено оформлювати іпотеку на житло в Чехії, проте є необхідні особливості, з якими повинен ознайомитись кожен охочий, який хоче отримати кредит.

Насамперед, для того, аби отримати іпотеку в Чеській Республіці, іноземець повинен мати ВНЖ або ПМЖ. Банки відмовляються співпрацювати з нерезидентами, які не мають вищезгаданих посвідок на проживання у державі.

Під час розгляду заяви на іпотеку, важливе матеріальне становище іноземця. З 2018 року Національний банк Чехії встановив обмеження, які стосуються розмірів доходів заявника. Цей показник враховується всіма банками країни. Згідно новим обмеженням, загальна сума всіх кредитів іноземця не повинна перевищувати річного доходу помноженого на 9.

Особливості іпотечного кредиту для іноземців у Чехії

Нерезиденти повинні знати, що за іпотечний кредит мають змогу придбати будь-яку нерухомість, навіть ту, яка ще не здалась в експлуатацію. Іпотеку також можна взяти, не обравши конкретну нерухомість. Деякі чеські банки пропонують таку можливість своїм клієнтам. У такому випадку клієнт підписує спеціальний договорів, в якому вказується конкретна сума, на яку він повинен придбати нерухомість упродовж одного року.

Кожен банк індивідуально підходить до оформлення іпотечного кредиту, пропонуючи різні вигідні умови співпраці. Основний параметр під час оформлення – це співвідношення іпотечного кредиту та доходу заявника. Наприклад, якщо сума іпотеки становить 80% від вартості нерухомості, то відсоток за ставкою коливатиметься в межах 2,19-3,39 %.

Не варто забувати про початковий внесок, який є обов’язковим. Зазвичай він становить не менше 10% від всієї вартості нерухомості.

Як отримати іпотеку на нерухомість? Порядок дій:

  1. Спершу варто дізнатись більше про банки Чеської Республіки та їхні умови іпотечного кредиту.
  2. Вибір банку.
  3. Збір довідок та необхідних документів.
  4. Оцінка нерухомості.
  5. Отримання дозволу на отримання іпотечного кредиту (банк надає підтвердження, що ви відповідаєте всім поставленим вимогам Національного банку Чехії та обраного банку).
  6. Підписання договору з банком.
  7. Отримання кредиту.

Якщо ви не розумієтесь в особливостях оформлення іпотеки в Чехії, варто звернутись до кваліфікованого фінансового консультанта, який допоможе вам з цим питанням та зробить все відповідно до законодавства Чеської Республіки.

Поделитись
Задати питання
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 363 40 64
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27