Легальна робота в Європі

Як купити автомобіль в Польщі?

3541

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Купівля автомобіля - якщо не мрія, то мета багатьох заробітчан. Попрацювавши півроку на роботі в Польщі, багато хто з них всерйоз замислюються про придбання власного транспортного засобу. Причому це однаковою мірою стосується тих, хто збирається повернутися додому в Україну і мігрантів, які планують залишитися за кордоном на ПМЖ.

Як, де і за яку ціну можна купити автомобіль в Польщі, читайте далі.

Чи можуть українці придбати машину в Польщі?

Відповідь на це питання однозначно «так». Право на придбання авто в Польщі мають абсолютно всі бажаючі, достатньо лише мати документи, що дозволяють перебувати на території країни.

Таким чином, працівник з України, який має робочу візу і офіційне оформлення на будь-якому місцевому підприємстві, може без будь-яких перешкод обзавестися власним авто.

Де купити машину в Польщі?

У Польщі місць, де можна придбати авто, дуже багато і, традиційно авторинок ділиться на два сектори: первинний і вторинний.

Новий автомобіль можна придбати у офіційних дилерів тієї чи іншої марки, в автосалонах. Б / у транспортні засоби можна купити як у продавців, що займаються цим бізнесом, так і безпосередньо з рук у колишнього власника, вийшовши на нього по оголошенню в інтернеті.

Як придбати авто в Польщі: корисні поради

Перше, що потрібно розуміти - якщо ви самі в автомобілях розбираєтеся не досить добре, то покупку здійснювати варто тільки в присутності експерта. В іншому випадку, ви ризикуєте купити зовсім не таку гарну машину і, замість виконання мрії, здобудете жорстоке розчарування. Особливо це стосується транспортного засобу був у використанні.

Якщо авто вам сподобалося відразу після перегляду - не поспішайте. Який би захват не викликала машина, ніколи не зайвим буде, по-перше, поторгуватися, а по-друге, ретельно все перевірити. Зокрема, якщо покупку ви робите самостійно, то дізнайтеся, де раніше обслуговувалося ТЗ, потім запитаєте номер кузова (VIN код) і зв'яжіться з вказаною автомайстерні, де за цим номером можна запитати про те, який ремонт проходило авто.

Коли машина обрана і перевірена, підписується договір купівлі-продажу. Коли автомобіль офіційно ставати вашим, його необхідно перереєструвати на себе у відповідному міському управлінні. Також потрібно перевірити, коли останній раз був пройдений техогляд і купити страховий поліс.

Важливо пам'ятати, що купуючи в Польщі машину, ви зобов'язуєтеся сплатити за неї податок, що становить 2% від ціни машини. Зробити це можна в місцевому податковому управлінні. Якщо вартість авто менше 1000 злотих, то податок з покупця не віднімається.

Скільки коштує автомобіль в Польщі?

Ціновий діапазон на польському авторинку досить великий, але різниця між б / у машинами в Польщі і Україні досить відчутна, причому за кордоном вартість може бути в кілька разів менше.

Щоб розрахувати, яка сума на покупку вам знадобитися, до самої ціною потрібно додати 100 злотих за ТО, 1000-2000 злотих за страховий поліс, 250 злотих за офіційну реєстрацію ТО і 2% від ціни податку.

Поделитись
Задати питання
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 363 40 64
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27