Легальна робота в Європі

Як знайти роботу в Польщі

5051

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Робота в Польщі - оптимальний варіант для українців, які вирішили працювати за кордоном, але віддають перевагу перебувати відносно недалеко від будинку і рідних.

З чого ж варто починати пошук найбільш підходящої вам вакансії? Порядок дій залежить від знання польської мови, а так само від наявності спеціальної освіти і досвіду роботи в конкретній сфері.

Якщо ви не володієте польською мовою, то почати слід саме з ознайомлення з ним. Навіть якщо ви претендуєте на вакансію, яка не вимагає знання польської мови, воно стане в нагоді вам у вирішенні побутових питань.

Визначте галузь і спеціальність, в якій ви збираєтеся працювати. Зрозуміло, в процесі пошуку роботи пропоновані вакансії можуть відрізнятися від ваших початкових запитів. Але звузити поле пошуків і детально вивчити конкретну сферу діяльності необхідно для визначеності і формування у вас поняття про певну роботі.

Важливий етап пошуку роботи за кордоном - складання резюме. Для роботи в Польщі резюме потрібно складати польською мовою, в деяких випадках польські роботодавці готові прийняти резюме та англійською. Як і для роботи в Україні, резюме повинне включати в себе кілька блоків інформації.

Перший блок - особиста інформація. У ньому прийнято вказувати прізвище, ім'я, по батькові, вік, громадянство, місце проживання, освіту, сімейний стан.

Другий блок - професійні дані. Важливо вказати в резюме, на яку саме посаду ви претендуете.В цій частині резюме потрібно вказати інформацію про всі курсах і сертифікатних програмах, які мають відношення до певної спеціальності. Так само важливо вказати досвід роботи на аналогічній посаді, попередні місця роботи і період, коли ви були на них працевлаштовані. Важливо вказати так само вміння користуватися спеціальними технічними установками і приладами.

Вказувати досвід роботи за спеціальностями, які не мають відношення до обраної посади, може бути корисно тільки в разі пояснення їх користі для вас. А саме, якщо ви опишете професійні якості, які ви придбали в процесі тієї роботи, і які можуть бути корисними на обраній посаді.

Третій блок - додаткові навички. У цьому блоці зазвичай вказують рівень володіння мовами, наявність водійських прав. Так само не зайвим будуть відомості про рівень володіння комп'ютером, програмним забезпеченням, офісною та іншою технікою.

Четвертий блок - особисті якості. Цю частину резюме можна назвати рекламної -в ній зазвичай вказують свої позитивні якості, такі як пунктуальність, старанність, уважність, хороша реакція, відсутність шкідливих звичок. У цьому блоці вказують всі позитивні риси, які не мають прямого відношення до конкретної вакансії, але будуть позитивно позначатися на вашій роботі.

Необхідним кроком так само є збір необхідних документів та оформлення польської робочої візи. Це може зайняти від 3 тижнів до 2 місяців. За цей час ви можете підвищити рівень володіння польською мовою, а так же зайнятися детальним вивченням специфіки тієї роботи, яку ви будете виконувати на обумовленої посади.

Чи можливо самостійно знайти хорошу роботу в Польщі?

На перший погляд, все досить просто. Слід тільки вивчити мову, знайти в інтернеті оголошення про роботу і благополучно відправитися за кордон працювати.

Насправді дуже часто українці під час пошуку роботи за кордоном стикаються з підводними каменями.

По-перше, дуже часто на сайтах з оголошеннями про роботу можна наштовхнутися на польські кадрові агентства, які працевлаштовують в лізинг - таким чином, з вашої зарплати весь час буде відраховуватися певний відсоток на виплату агентству.

По-друге, деякі роботодавці можуть затвердити вас тільки після здачі тестів на місці. Найкраще в таких випадках ви потрапляєте під ризик залишитися в чужій країні без роботи, якщо не пройдете тести або роботодавець просто віддасть перевагу іншому кандидату.

Більш того, іноді можна потрапити на несумлінного роботодавця, який наймає працівників на неоплачувану або низькооплачувана випробувальний термін. Коли цей термін уникає, працівникові повідомляють, що він просто не підходить, а на його місце беруть нових работніков.Возможни і неприємні ситуації, коли умови праці та проживання на підприємстві роботодавця не відповідають раніше обіцяних.

Інший варіант: поїхати в Польщу і шукати роботу вже на місці. Так ви зможете особисто проходити співбесіду і оглянути робоче місце, обговорити всі умови. Але гарантій, що ви зможете знайти гідну вакансію в короткий період перебування в Польщі, ніхто надати не може. Таким чином, вам доведеться витратити гроші на проїзд, житло, харчування і сидіти в той же час без роботи.

Зрозуміло, знайти сумлінного роботодавця, який буде платити досить високу зарплату, можливо. Але для цього необхідно мати дуже добре знання польської мови, а так само незвичайне везіння.

Чому краще звернутися в агентство з працевлаштування за кордоном?

Консультація. На сьогоднішній день на різних інтернет-сайтах можна знайти інформацію про життя і роботі в різних країнах, як Європи, так і за її межами. Але, на жаль, фільтрація наданої інформації практично неможлива. А самостійно розібратися в величезних потоках суперечливої ​​інформації часом буває нелегко.

Менеджер агентства з працевлаштування за кордоном в простій і доступній формі надасть вам тільки достовірну інформацію з приводу ситуації на польському ринку праці. Від нього ви зможете дізнатися про порядок оформлення необхідної документації. Так само працівник агентства допоможе вам підібрати найбільш підходящу вакансію.

Перевірені роботодавці. Якщо самостійно знайти сумлінного роботодавця не так просто, то для агентства з працевлаштування за кордоном це не складе великих труднощів. Адже в їх базі - перевірені тривалим співробітництвом підприємства, з якими підписані договори. Так само гарантією якісного працевлаштування можуть стати для вас відгуки українців, які вже там працюють або працювали.

Запрошення від діючих фірм. Саме завдяки перевіреним контактам агентство з працевлаштування за кордоном може допомогти вам отримати від роботодавця якісне запрошення, що, в свою чергу, гарантує позитивне рішення консульства про видачу вам візи і запобіжить проблемні ситуації при перетині українсько-польського кордону.

Супровід. Від першого дзвінка і в робочий період з вами буде співпрацювати особистий менеджер, який буде вести вашу справу, враховуючи всі ваші побажання. Навіть якщо виникнуть негативні моменти на місці роботи, вам буде запропоновано переведення на найбільш підходящу вакансію абсолютно безкоштовно.

Пам'ятайте, що для отримання якісних послуг вам потрібно вибрати надійне агентство з працевлаштування за кордоном. AMLingwista - компанія, яка надасть вам повну інформаційну консультацію, допоможе в питаннях оформлення візи, вибору вакансії і буде максимально відповідати вашим вимогам і можливостям.

Поделитись
Задати питання
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 363 40 64
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27