Легальна робота в Європі

Як знайти роботу в Польщі, перебуваючи вже там?

2565

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

В наші дні знайти роботу в Польщі може кожен. Перебуваючи ще на території України, досить просто звернутися в досвідчене агентство з працевлаштування, де вам підберуть оптимальну вакансію і допоможуть з оформленням документів.

Однак, буває так, що роботу доводиться шукати, перебуваючи вже на території Польщі. Як бути, до кого звертатися і з чого починати пошуки? Сьогодні ми постараємося відповісти на ці питання.

Як знайти роботу, перебуваючи в Польщі?

Якщо з тієї чи іншої причини ви не змогли знайти роботу, будучи ще вдома, або ж знайшли, приїхали, а вона вас не підійшла, то приходиться орієнтуватися вже на місці і підшукувати хорошу вакансію в найкоротші терміни.

Отже, які ж є способи знайти роботу в Польщі?

Друзі та знайомі

Недооцінювати силу особистих контактів ніколи не варто. Якщо у вас є хоч кілька знайомих в Польщі, зверніться до них, розкажіть, що вмієте робити і ким хочете працювати - не виключено, що вам допоможуть або, хоча б, підкажуть до кого звертатися за допомогою в працевлаштуванні.

Интернет

Як і в Україні, в Польщі чимало сайтів, присвячених пошуку роботи. Крім того, знайти пропозиції по вакансіях можна в соцмережах і на сайтах оголошень на кшталт ОЛХ. Однак, цей варіант підійде тільки тим, хто хоч трохи знає польську, інакше на прямого роботодавця вийти не вдасться.

ЗМІ

Друковані ЗМІ, а саме газети - це цілком реальна можливість знайти роботу. Незважаючи на те, що багато хто воліє електронні джерела, в Польщі регулярно виходять різні видання, проте з дуже популярних - це «Praca», газета, присвячена пошуку роботи.

Ярмарки праці

Ярмарок праці - це заходи, де зустрічаються роботодавці (або відповідальні за набір співробітників люди) і потенційні працівники. Періодично проходять при вузах або великих підприємствах. Про дату проведення ярмарків можна дізнатися в інтернеті або пресі. Їх перевага в тому, що ви, гарантовано, спілкуєтеся безпосередньо з представниками компаній, а не посередниками.

Агентства з працевлаштування

Як і раніше, одним їх найбільш простих і швидких способів знайти роботу залишаються агентства з працевлаштування. Вибравши надійну компанію, ви отримаєте великий вибір вакансій і гарантоване працевлаштування. Звертатися можна як в компанії, що працюють уже на території Польщі, так і в ті, які функціонують в Україні, зв'язавшись з ними через інтернет або по телефону.

Які документи потрібні для пошуку роботи в Польщі?

Перше, що вам необхідно підготувати - це якісно резюме (CV, як його ще називають). Воно повинно бути максимально інформативним, але без «води», тільки факти. До нього додається мотиваційний лист, звернене від здобувача роботодавцю, в якому він повідомляє, в чому його переваги і чим зацікавила саме ця вакансія.

Слід розуміти, що резюме повинно бути польською мовою. Тому, якщо самі ви грамотно скласти його не можете, краще зверніться до когось. Якщо ж ви шукаєте роботу через агентство, то, найімовірніше, вам досить буде лише надати достовірну інформацію про своїх вміння і досвід.

Поделитись
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 362 04 74
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27
Задати питання