Легальна робота в Європі

Як оформити і правильно перевести в готівку чек Tax Free в Польщі?

2345

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Сьогодні, Польща є ідеальною країною для шопінгу, особливо для сусідніх країн, таких як Україна і Білорусь. Тут виробляють дуже багато дешевих і якісних товарів, що є величезним плюсом. Але найбільшим плюсом шопінгу, звичайно ж є оформлення Tax Free (купівля без податку ПДВ).

Безліч магазинів повертають податок в сумі 23% без допомоги фірм, котрі спеціалізуються на цьому (наприклад, Global Blue). Але в цьому випадку, податок повертається вже безпосередньо в тому магазині, де була зроблена покупка. Це зручно для людей, які часто бувають або на роботі в Польщі.

Хто може оформити Tax Free?

  • Нерезиденти країни;
  • Громадяни, які не мають дозволу на роботу;
  • Громадяни, які не мають статусу біженців;
  • Туристи.

Як отримати Tax Free в Польщі?

Для початку потрібно запитати у продавця чи оформляють Tax Free в даному магазині. Коли ж так, тоді можемо попросити у продавця заповнити фактуру Tax Free, якщо сума покупки становить мінімум 200 злотих. При заповненні фактури даємо продавцеві свій закордонний паспорт, звідки він переписує Ваші дані. Після того, як Ви вже отримаєте свій ваучер, уважно перевіряємо фактуру на наявність помилок. Адже якщо хоча б щось буде вказано невірно, Вам вже не зможуть повернути податок.

Реєстрація Tax Free в Польщі

Реєструємо фактуру на виїзді з Польщі, обравши смугу призначену виключно для тих, хто хоче оформити повернення податку. Тут, почекавши свою чергу, працівник митниці перевіряє ваші документи, може перевірити куплений товар (чи він новий і чи немає пошкоджень на упаковці від нього). Якщо все сходиться з митними правилами, вам ставлять печатку на самій вже фактурі за допомогою якої і будемо забирати наші гроші.

Де повернути Tax Free?

Вам не потрібно відразу ж їхати в Польщу назад. За законом, повернути податок можна протягом 3-7 місяців від дати покупки. Отримати свої відсотки від покупки можна в тому самому магазині, де був куплений товар або ж в пункті Global Blue. Оператор бере кілька відсотків ще за свої послуги (близько 10%). А якщо хочете все ж повертати гроші в своїй країні, то відсоток бере ще й банк. Якщо Ви все ж хочете повернути податок через банк, тоді Вам знадобляться такі документи:

  • Паспорт громадянина України;
  • Закордонний паспорт;
  • Чек;
  • Ваучер з печаткою з митниці.

Послуга Tax Free - це чудова можливість заощадити свої гроші. Обов'язково варто скористатися!

Поделитись
Задати питання
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 363 40 64
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27