Легальна робота в Європі

Як оплачувати рахунки в Польщі

4456

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Кожен, хто приїжджає на роботу в Польщу на більш-менш тривалий період часу, стикається з необхідністю оплатити ті чи інші рахунки. Це може бути проплата за страховку або інтернет, комунальні рахунки або рахунки за медичні послуги, а також багато іншого.

Як правильно робити оплати і які способи погашення рахунків існують, читайте далі.

Як оплатити платежі в Польщі?

В цілому, існує лише 2 варіанти, а як оплатити рахунок в Польщі. Зокрема, це за допомогою банківської картки через інтернет і готівкою в поштовому відділенні.

Перший спосіб є оптимальним, оскільки дозволяє зробити платіж, не виходячи з дому або перебуваючи в будь-якому іншому місці, де є вихід в мережу. Крім того, це робиться миттєво і без зайвої комісії.

Можливість оплатити рахунки таким образ є у кожного власника польської банківської картки. Ті, хто має українське або інші карти також можуть переводити гроші в Польщі через інтернет, якщо їх тариф передбачає конвертацію валют.

Другий спосіб - це оплата готівкою на пошті. Якщо розібратися, то робити це не складно, однак, у людини, що не має раніше такої практики, може зайняти чимало часу. У гіршому випадку ж може статися і так, що гроші підуть аж ніяк не тому адресату, якому планувалося, а повернути їх буде більше, ніж важко. Тому, краще заздалегідь в загальних рисах розібратися, як оплачувати рахунки через пошту.

Як правильно робити оплати на польській поштою?

так, все починається з того, що вам необхідно прийти до найближчого поштового відділення і взяти бланк біля віконця. Далі його необхідно грамотно заповнити - саме з цим і можуть виникнути складності. Розглянемо все на прикладі.

1. У двох перших рядках необхідно вписати реквізити отримувача. Зокрема, там вказується ім'я та прізвище або назву організації, яким переводяться гроші, а також індекс і адреса проживання або розміщення фірми.

2. У рядку зазначеної номером 2 пишуться тільки цифри - рахунок одержувача, що складається з 26 знаків. Їх потрібно вносити з максимальною увагою і перевіряти ще раз кілька разів, адже помилившись всього однією цифрою, ви запросто можете відправити гроші зовсім іншій людині.

3. Що вказується в третьому рядку очевидно - сума переказу. Вказати можна будь-яку суму в злотих.

4. Четвертий рядок дублює третю, тільки прописом. Якщо не знаєте, як пишеться те чи інше число, можете запитати у співробітника пошти або скористатися гугл-перекладачем, таким прості слова він переводить правильно.

5. У рядку, зазначеної цифрою 5, вам необхідно вказати свої дані: ім'я, прізвище, адресу. Перепасти дані можна з паспорта, так як робити це необхідно латиницею. Якщо ви оплачуєте рахунок за страховку, то додатково потрібно прописати номер паспорта або номер прописки.

6. Рядок під номером 6 - призначення платежу. Наприклад, оплата оренди квартири або погашення рахунку за газ за конкретний місяць.

7. Останній рядок слід залишити порожньою - вона заповнюється працівником пошти. Тут він вказує, яка сума оплачується вами за сам переклад, як правило, вона складається від 2,5 до 10 злотих.

Вся операція займає всього кілька хвилин, а єдина складність полягає в тому, щоб правильно ввести всі дані одержувача. Призвичаївшись, ви будете це робити не замислюючись, але в перший раз буде корисно тримати перед собою приклад заповнення.

Поделитись
Задати питання
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 363 40 64
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27