Легальна робота в Європі

Як відкрити рахунок в Польщі і отримати картку місцевого банку?

7671

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Питання форми виплати зарплати - одне з найважливіших для всіх, хто збирається на роботу в Польщу. Більшість роботодавців одразу ставлять до відома майбутніх працівників, що оплата їх праці буде зараховуватися на банківську картку, а не видаватися готівкою.

У цьому є великий плюс - адже зберігати картку в гаманці при собі або навіть в кімнаті в хостелі куди безпечніше, ніж ховати десь велику суму грошей. При цьому, в більшості випадків на підприємстві допомагають відкрити рахунок в польському банку, що дозволяє уникнути складнощів в отриманні розрахункової картки нашим співгромадянам.

Однак, часом відкривати рахунок доводиться самостійно. Як це робиться, читайте далі.

Як відкрити рахунок в банку Польщі?

Відкрити рахунок в польському банку можуть не тільки поляки, а й громадяни інших країн, в тому числі і українці, при наявності у них візи.

У будь-якому з відділень вам допоможу і підкажуть, як це правильно робиться, проте знайти російсько- або україномовний персонал може далеко не у всіх банках. Якщо польською мовою ви не володієте, виходом із ситуації може стати англійська - в кожному банківському відділенні знайдуться англомовні співробітники.

Які документи потрібні, щоб відкрити рахунок в польському банку?

Список документів для отримання польської картки зовсім не великий. Зокрема, вам буде потрібно тільки паспорт і віза або ж інший документ, що дає право перебувати вам на території Польщі (наприклад, карту побиту, ПМЖ і т.д.).

Вже безпосередньо у відділенні банку вам належить заповнити анкету, вписати всі свої дані і вказати адресу, на який вам вишлють платіжну карту. Зроблено це буде протягом 7-10 робочих днів, після чого картку потрібно активувати через номер телефону або онлайн і використовувати в своїх цілях. Те, як правильно активувати нову карту, вам детально розкажуть у відділенні, де ви будете оформлятися.

Комісія за переккази і оплату карткою польського банку

Велика перевага використання польської картки полягає в тому, що будь-які перекази між рахунками (навіть якщо вони були відкриті в різних банках) здійснюються без зняття будь-якої комісії. Оплатити 3-5 злотих може припасти тільки в тому випадку, якщо ви хочете здійснити миттєвий переказ (термін зарахування грошей на іншу карту становить 2-3 дня).

У магазин за розрахунок карткою також не знімається комісія.

При цьому, польським банкам також треба заробляти, тому обслуговування карти може коштувати близько 5-7 злотих на місяць. Уникнути зайвих витрат можна регулярно зараховуючи великі суми на рахунок оплачуючи що-небудь картою на суму не менше 300 злотих хоча б раз на місяць. Детальніше про це потрібно дізнаватися при оформленні карти, так як в кожному банку умови можуть бути різними.

Використовувати платіжну карту польського банку можна на території всієї країни, а про те, як переводити гроші з Польщі в Україну, ми вже розповідали в одній з попередніх статей.

Поделитись
Задати питання
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 363 40 64
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27