Легальна робота в Європі

Як ставляться до українців у Польщі?

3348

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Як ставляться до українців у Польщі? Це питання дуже хвилює українських заробітчан, особливо тих, які їдуть на роботу в Польщу в перший раз. Особливо неспокійно ставати після прочитання потоку новин про заворушення за участю поляків та українців, сутичках і конфліктах самої різної тематики.

Але чи варто вірити ЗМІ і, тим більше, вважати, що це не випадкові ситуації, а «стандарт»? Або ж, все-таки, близьке сусідство, схожий менталітет і мову мають більше значення, ніж якісь непорозуміння, а поляки цілком позитивно зустрічають братів-українців?

Ставлення поляків до українців: думка ЗМІ

Якщо вірити журналістам, то українцям у Польщі не раді. Більш того, вони щодня ризикують зустрітися з місцевими націоналістами, які готові побити людину лише за те, що він є представником іншої нації.

У пресі регулярно з'являється статті про те, як українці стають жертвами таких нападів, що їм не дають говорити рідною мовою і погрожують розправою за вірність своїй культурі і традиціям.

Чи правда це з упевненістю сказати не можна. Ймовірно, такі випадки дійсно має місце бути, але, по-перше, не так часто, як про це говорять, а по-друге, не завжди із зазначеної причини. В цілому ж, зрозуміло, неадекватні люди є в будь-якій країні, і ймовірність зустріти їх є у кожної людини.

Як поляки ставляться до українців: відгуки емігрантів

Абсолютно протилежними відгуками про життя в Польщі діляться самі заробітчани, особливо ті, які знаходяться за кордоном вже тривалий період часу. Більшість з них відзначають дружній і дуже важливий настрій поляків, які завжди підкажуть, як пройти, допоможуть зробити покупку в магазині і так далі.

Як відзначають українці, які прожили кілька років в Польщі, мовний бар'єр зникає дуже швидко, а відносини з колегами, сусідами і просто новими знайомими стають дружніми.

У підсумку, однозначно відповісти на питання, як ставляться до українців у Польщі, складно. Все залежить виключно від вас і оточення, в яке ви потрапите. Власне, як і в будь-якій країні.

Поделитись
Задати питання
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 363 40 64
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27