Легальна робота в Європі

Як переїхати до Польщі на ПМП?

2929

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Переїхати за кордон на постійне місце проживання прагне значна кількість українців. Багато з них вибирають найбільш простий варіант - Польщу. Однак, навіть в сусідню країну виїхати не так легко, як хотілося б, і підходити до цього процесу потрібно грамотно та продумано.

Як переїхати на ПМП в Польщі, які способи легально жити і працювати за кордоном існують на сьогоднішній день, читайте далі.

Навчання і подальший переїзд в Польщу

В юності прийняти рішення про імміграцію в іншу країну не просто. Однак, саме молодим людям найпростіше виїхати на ПМП до Польщі, якщо їм вдасться вступити в місцевий вуз. Отримавши підтвердження про надходження, можна без будь-яких проблем оформити студентську візу і перетнути кордон, а потім отримати карту тимчасового побиту і право 3 місяці в році працювати на легальних підставах.

За роки навчання студенти без проблем вивчають польську мову на досить високому рівні, освоюються в країні і визначаються, чи хочуть вони тут жити. Після закінчення вузу випускників відправляють на шестимісячну практику на те чи інше підприємство, яке готове надалі прийняти до себе їх в якості нових співробітників.

У підсумку, легально працевлаштовані випускники польських возів легко отримують посвідку на проживання в цій країні і можуть починати життя з чистого аркуша.

Переїзд до Польщі на основі карти поляка

Незалежно від віку, освіти і сфери зайнятості, не складно переїхати до Польщі на ПМП тим, хто має польське коріння і може це довести. Згідно з чинним в сусідній країні законодавству, ті, хто підтвердить своє походження або спорідненість з людиною польського походження, може отримати карту поляка. Даний документ дає безліч привілеїв і значно спрощує процедуру отримання посвідки на проживання або навіть польського громадянства.

Детальніше про те, як отримати карту поляка і що вона дає ми вже розповідали раніше, в цій статті.  

Як поїхати на роботу в Польщу і залишитися на ПМП?

Найбільш поширений і доступний кожному спосіб переїхати до Польщі - це поїхати туди на роботу і залишитися.

Якщо правильно вибрати місце майбутньої роботи і серйозно підійти до її виконання, то більшість роботодавців зроблять все можливе, що ви залишилися у них на довший період часу. Зокрема, вони допомагають оформити карту побиту на 1-5 років. Цього часу цілком достатньо, щоб адаптувати і вивчити польську мову, а потім можна звернутися до відповідних органів з проханням про отримання ВНП. За статистикою, на більшість таких прохань відповідають позитивно.

Звичайно, ці 3 способу далеко не єдині в плані переїзду в Польщу на ПМП. Крім цього, право на проживання в цій країні дає шлюб з місцевим жителем або створення власного бізнесу в Польщі. Однак, ці варіанти доступні не для кожного, а тому розглядати їх детально ми сьогодні не будемо.

Поделитись
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 362 04 74
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27
Задати питання