Легальна робота в Європі

Кордони без черг: як пройти польський кордон за лічені хвилини

842

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Багатьох українців, які планують поїздку до Польщі впродовж тривалого часу хвилювало питання великих черг на кордоні. Особливий пік завантаження митниці спостерігався у святкові дні. Однак тепер це не проблема!

За ініціативи Львівської митниці в Україні створили мобільний додаток про черги на кордоні за зразком польського Granica.

Додаток має назву «Easy Border UA» і виконує такі функції:

  • оцінює завантаження в пунктах пропуску Львівської області: зеленими лініями позначені пункти без черг, жовтими – пункти із середніми загрузками, червоним – надто завантажені;
  • надає можливість переглядати зображення з відеокамер, які знаходяться перед пунктами пропуску;
  • дозволяє переглянути час очікування в черзі при перетині кордону, а також спрогнозувати на будь-який інший день тижня, вибравши необхідний пункт пропуску;
  • відслідковує відкриті дані митниці і прикордонних служб про кількість легкових авто на дорогах біля пунктів пропусків.

За словами розробників, на даному етапі програма доступна для Apple, проте інтенсивно ведуться роботи над її створенням для Android, яка за прогнозами має бути виконана уже за 2-3 тижні.

Варто зазначити, що програма і для Apple, і для Android буде абсолютно безкоштовною, що значно полегшить життя кожному, хто планує поїздку до Польщі.

Поделитись
Задати питання
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 363 40 64
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27